Search

پنجشنبه 8 اسفند 1398

منو

آگهي هاي اتومبيل

اتومبيل » تزئینات خودرو

کیلس استارت فابریک

در چند دهه اخیر با رشد پیشرفت صنعت و تکنولوژی ابزار و لوازم نوینی به خصوص در صنعت خودروسازی تولید شده است و امروزه اکثر کمپانی های بزرگ خودروسازی در جهان خودروهای مدرن خود به مورد استفاده قرار می دهند آپشن به نام سیستم کیلس استارت یا همان استارت بدون کلید است.

سیستم کیلس استارت یکی از آپشن ها و تکنولوژی هایی است، علاوه بر کارایی بسیار مفید که دارد به جذابیت خودرو هم اضافه می کنند در دو دهه اخیر در خودروها مورد استفاده قرار می گیرد در خودروها این آپشن بسیار فراگیر شده است.نحوه عملکرد و مزایای سیستم کیلس استارت

سیستم کیلس استارت جایگزین سیستم قفل مرکزی و دزدگیر و سوئیچ فلزی خودروها می شود و کار استارت را آسان می کند و همچنین باعث ارتقاء سیستم امنیتی خودروها می شود.

نحوه عملکرد این سیستم به گونه ای است که با کمک یک کارت هوشمند یا کلید عمل خواهد کرد و راننده باید سوئیچ را در جیب یا کیف یا در دست همراه خود داشته باشد و با نزدیک شدن شما به خودرو زمانی که در فاصله یک متری از خودرو قرار گرفتید به صورت اتوماتیک قفل درب ها توسط سیستم کیلس باز خواهد شد و تنها فقط نیاز به کشیدن دستگیره درب برای باز کردن خودرو دارید و علاوه بر این اگر برای قفل کردن درب ها تنها لازم است دستگیره درب خود را لمس کنید و دیگر نیازی و یا از خودرو کمی دور شوید درب ها آن به صورت اتوماتیک قفل خواهند شد و دیگر نیازی به فشردن دکمه قفل ریموت ندارید.

از مزایای این سیستم آن است که در برخی از خودروها برای روشن کردن خودرو تنها کافی است کارت هوشمند یا سوئیچ را در قسمت مخصوص به خو د قرار دهید و دکمه استارت را بفشارید و شما توسط این سیستم با نگه داشتن پدال ترمز و فشار دادن یک دکمه، پیشرانه خودروی خود را روشن نمایید.

سیستم چراغ راهنما

برای آسان مشخص شدن دستگیره ها در هنگامی که به خودرو نزدیک می شوید و سیستم کیلس استارت فعال می شود سیستمی به نام سیستم چراغ راهنمای دستگیره در خودرو ها نیز به کار رفته است که در زیر دستگیره درب نصب می شود و توسط چراغ قسمتهایی از دستگیره را در هنگام فعال شدن سیستم کیلس روشن می کند.

از مزایای سیستم کیلس استارت نسبت به دزدگیر آن است که این با نصب کیلس استارتر خودرو مجهز به یک آپشن لوکس می شود وهمچنین ریموت های این سیستم بسیار زیباتر و شکیل تر از ریموت دزدگیر خودرو می باشد.

از مزیت های دیگر این سیستم نسبت به دزدگیر آن است که به صورت اتوماتیک درب ها باز و بسته می شوند و همچنین توسط سیستم انجین استارت می توان از راه دور خودرو روشن یا خاموش شود و این آپشن در زمستان و تابستان بسیار مفید خواهد بود. از مزایای دیگر سیستم کیلس استارت سیستم ایمنی آن است که بسیار بالاتر و ایمن تر از سیستم امنیتی دزدگیر می باشد و علاوه بر آن توسط سیستم کیلس استارت به جای قفل سوئیچ داخلی نصب شده است و شما دیگر نیاز نیست سوئیچ را وارد قفل فرمان کنید و فقط برای روشن و خاموش کردن خودرو یک انگشت خود را روی پوشش استارت فشار می دهید.
سیستم کلید هوشمند خودرو
اسمارتک:

توضیح در مورد سیستم کلید هوشمند خودرو :

شامل هر دو مورد سیستم کی لس و جی پی اس تراکر

توضیح در مورد سیستم کی لس اسمارتک

کارکرد این سیستم به این صورت است که جهت باز کردن درب و وارد شدن به خودرو کافیست ریموت اسمارتک را به همراه داشته باشید فرقی نمی کند ریموت در دستتان باشد ، داخل جیب و یا داخل کیفتان باشد . با رسیدن به فاصله 1 متری خودرو ، دربها باز شده و شما می توانید با کشیدن دستگیره درب خودرو وارد شوید . برای روشن نمودن خودرو هم کافیست دکمه استارت را فشار دهید تا خودرو روشن شود . پس از توقف نیز با فشردن مجدد دکمه استارت خودرو خاموش می شود ولی برق دی وی دی خودرو همچنان وصل خواهد بود که پس از باز کردن درب خودرو برق دی وی دی نیز به طور خودکار قطع خواهد شد . پس از دور شدن از خودرو و در فاصله 2 متری دربها به طور خودکار قفل می شود .(و شیشه ها بالا می رود – با نصب تجهیزات اضافی) و اتومبیل با زدن یک بوق به شما صحت عملکرد قفل خودکار را گزارش می دهد . لازم به توضیح است کلیه عملکردها باز و بسته نمودن قفل دربها و استارت خودرو بدون نزدیک شدن به خودرو و توسط ریموت قابل اجرا می باشد.
پس از اینکه شما از خودرو دور شدید چنانچه شخص دیگری درب خودرو را باز نماید علاوه بر اینکه سیستم دزدگیر فعال شده و شروع به بوق زدن می نماید ، با ارسال یک SMS به شما باز شدن درب خودرو را گزارش خواهد داد .(در صورت نصب سیستم جی پی اس ترکر).
این سیستم قابلیت همخوانی و کارکرد صحیح با کلیه خودروهای مجهز به ایموبلایزر را دارا می باشد.
در حال حاضر کلید و پنل فابریک بسیاری از خودروها جهت نصب به صورت فابریک موجود می باشد که جهت اطلاع از لیست آنها می توانید با ما تماس بگیرید.

توضیح در مورد ایموبلایزر خودرو پس از نصب کی لس استارتر اسمارتک:

سیستم کی لس استارتر اسمارتک دارای سیستم انتقال اطلاعات چیپ ایمنی کلید اصلی خودرو به ایموبلایزر اصلی خودرو می باشد ، بدین معنی که پس از نصب کی لس استارتر یکی از کلیدهای اصلی خودرو داخل کی لس استارتر قراداده می شود و هنگامیکه ریموت به خودرو نزدیک شده ، اطلاعات چیپ کلید را خوانده و به ایموبلایزر اصلی خودرو منتقل می نماید و هنگامیکه ریموت از خودرو دور شود عمل انتقال اطلاعات قطع شده و دقیقا مانند حالتیکه کلید اصلی نزدیک ایموبلایزر نیست ، سیستم ایمنی خودرو (ایموبلایزر) فعال خواهد بود و به هیچ عنوان ایموبلایزر اصلی خودرو دستکاری نشده و یا از مدار خارج نمی گردد.
ضمن اینکه خود کی لس استارتر اسمارتک پس از نصب قابلیت ایموبلایزر را دارد و چنانچه خودرویی مجهز به سیستم ایموبلایزر نباشد مانند خودروهای تویوتا هایلوکس ، ماکسیما ، رونیز و ... ، پس از نصب سیستم کی لس استارتر اسمارتک، این سیستم دقیقا ایمنی مانند ایموبلایزر ایجاد می کند که در صورتیکه شخصی بخواهد خودرو را به صورت اتصال مستقیم برق روشن نماید ، اتومبیل استارت می زند ولی روشن نمی شود.

توضیح در مورد سیستم جی پی اس ترکر اسمارتک

کارکرد این سیستم به این صورت است که موقعیت و سرعت خودرو را به صورت لحظه ای به شما گزارش می دهد که توسط کامپیوتر یا گوشی های هوشمند که به اینترنت متصل باشند قابل مشاهده است.
پس از نصب این سیستم شما می توانید علاوه بر رویت موقعیت و سرعت خودرو مواردی شامل مسیرهای پیموده شده از قبل ، جهت حرکت ، زمان توقف ، زمان حرکت و سرعت های غیر مجاز خودرو را نیز مشاهده نمائید.
در این سیستم امکان تعریغ یک یا چندین خودرو جهت کنترل همزمان با امکان مشاهده مشخصات کامل خودروها شامل نام ، پلاک ، شماره شاسی خودرو و نام راننده وجود دارد ، بدین معنی که هنگامیکه تعداد زیادی خودرو روی یک سیستم تعریف شده باشد و یکی از خودرو ها در مسیر یا مکانی غیر متعارف باشد میتوان نام ، پلاک ، شماره شاسی خودرو و نام راننده را روی کامپیوتر مشاهده نمود.
این سیستم امکان ارسال پیغام شرایط اضطراری (SOS) را برای کامپیوتر کنترل کننده و یا شماره موبایل تعریف شده ، به راحتی و توسط فشردن یک دکمه بسیار کوچک و ظریف را دارا می باشد.
همچنین پس از نصب این سیستم میتوان توسط کامپیوتر ، گوشی موبایل هوشمند و یا حتی یک گوشی موبایل معمولی فرامین قفل و باز شدن دربها ، خاموش و روشن شدن موتور خودرو(روشن شدن فقط درصورت نصب همزمان با سیستم کی لس) و جستجوی خودرو را ارسال نمود.
این سیستم مجهز به سامانه امنیتی می باشد که در صورت لزوم (مانند سرقت خودرو) میتوان از راه دور اتومبیل را خاموش نمود ، در این حالت اتومبیل حتی با کلید هم قابل روشن شدن نیست.
این سیستم بالاترین امنیت جهت خودرو را ایجاد می نماید که در مقایسه حتی با دزدگیر های پیشرفته تصویری ، در سطح ایمنی بسیار بالاتری قرار دارد.

تلفن: ۰۹۲۲۷۰۸۵۵۳۶
Email:
منطقه: تهران
آدرس: محدوده بازار
به اشتراک بگذارید:

تماس با آگهی دهنده (Siavash.ebrahimi)
در مورد: کیلس استارت فابریک

نام:

موبایل:

ایمیل:

پیام:

کلمات کلیدی:
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

لطفا از پرداخت وجه قبل از دریافت کالا یا خدمات خودداری نمایید. سایت ایفروش مسوولیتی در مورد آگهی ها ندارد

286
بازدید6/12/98
کیلس استارت سانتافه با کیفیت بالا

کیلس استارت سانتافه با کیفیت بالا
با نصب کیلس استارت سانتافه می توانید سیستم خودرو خود را بسیار بروز تر نماییدو سیستم کیلس استارت بر روی خودروهای ...
تیونینگ خودرو پارس آپشن،    تهران،   تماس: 02166559440
قيمت: تماس بگیرید

6/12/98
کیلس استارت چانگان با نازلترین قیمت

کیلس استارت چانگان با نازلترین قیمت
کیلس استارت چانگان cs35 از نمونه های آپشن و تجهیزات جانبی چانگان cs35 در تیونینگ خودرو پارس آپشن می باشد . علاوه ...
تیونینگ خودرو پارس آپشن،    تهران،   تماس: 02166559440
قيمت: تماس بگیرید

6/12/98
کیلس استارت سراتو با کیفیت بالا

کیلس استارت سراتو با کیفیت بالا
کیلس استارت رنو ساندرو از بهترین تکنولوژی ها در زمینه راحت تر نمودن استفاده از این خودرو است که این روزها ...
تیونینگ خودرو پارس آپشن،    تهران،   تماس: 02166559440
قيمت: تماس بگیرید

6/12/98
کیلس استارت پرشیا با نازلترین قیمت

کیلس استارت پرشیا با نازلترین قیمت
شما می توانید سیستم کیلس استارت پرشیا را روی خودرو خود داشته باشید و برای نصب این سیستم تنها یک تماس با ما ...
تیونینگ خودرو پارس آپشن،    تهران،   تماس: 02166559440
قيمت: تماس بگیرید

18/12/97
فروش پوش باتن استارت/استپ/امرجنسی/سلکتوری اشنایدر

فروش پوش باتن استارت/استپ/امرجنسی/سلکتوری اشنایدر
سلام صنعت توزیع کننده عمده و تکی انواع پوش باتن ها در کامل ترین رنج موجود در بازار    تمامی محصولات ...
سلام صنعت،    تهران،   تماس: 021-33118894 -- 021-33118874
قيمت: تماس بگیرید

25/10/97
نصب کیلس استارتر فابریک کلیه خودروها به صورت فابریک و یونیورسال

نصب کیلس استارتر فابریک کلیه خودروها به صورت فابریک و یونیورسال
کیلس استارتر    آیینه تاشو برقی    صندلی برقی    رادار نقطه کور    دوربین 360 درجه    پدل ...
cityoption،    تهران،   تماس: 09028110016

25/10/97

فروش و نصب کیلس استارت برای تمام خودروها
ماشینتو فول کن و به بالاترین قیمت بفروش    فروش و نصب انواع دی وی دی فابریک    تخصصی ترین مرکز ...
cityoption،    تهران،  
ابزار مخصوص EF7
توان صنعت ویرا
تلفن:09122284234
پلاستیک گیج
توان صنعت ویرا
تلفن:09122284234
واردات وبخش قطعات کیا KIA
اراز یدک
تلفن:09905297087
تولید وبخش بوق 11-10
اراز یدک
تلفن:09905297087
بخش بوق 3لول شیبوری موزیکال
اراز یدک
تلفن:09905297087