Search

پنجشنبه 30 خرداد 1398

منو

آگهي هاي كامپيوتر

كامپيوتر » خدمات شبکه

ارائه کننده تجهیزات شبکه فیبر نوری

فروش کلیه تجهیزات فیبر نوری پچکورد پیگتیل پیگ تیل کانکتور آداپتور

کارشناس فروش : خانم مهشید یکتا
تلفن تماس:88929122-021و88929864-021
فاکس:88929862-021
آدرس ایمیل:mahshid.yekta2014@gmail.com

Patch core pigtail Single Mode Multi Mode Simplex Duplex http://www.360online.ir پچکورد پیگتیل (LC-PC)-(LC-PC) پچکورد پیگتیل (FC-PC)-(LC-PC) پچکورد پیگتیل (SC-PC)-(LC-PC) سینگل مد و مولتی مد داپلکس سیمپلکس پچکورد پیگتیل (ST-PC)-(LC-PC) پچکورد پیگتیل (DIN)-(LC-PC) پچکورد پیگتیل (FC-PC)-(FC-PC) سینگل مد و مولتی مد داپلکس سیمپلکس پچکورد پیگتیل (ST-PC)-(FC-PC) پچکورد پیگتیل (SC-PC)-(FC-PC) پچکورد پیگتیل (DIN)-(FC-PC) سینگل مد و مولتی مد داپلکس سیمپلکس پچکورد پیگتیل (SC-PC)-(SC-PC) پچکورد پیگتیل (ST-PC)-(SC-PC) پچکورد پیگتیل (DIN)-(SC-PC) سینگل مد و مولتی مد داپلکس سیمپلکس پچکورد پیگتیل (ST-PC)-(ST-PC) پچکورد پیگتیل (DIN)-(ST-PC) پچکورد پیگتیل (DIN)-(DIN) سینگل مد و مولتی مد داپلکس سیمپلکس کانکتور اف سی ال سی اس سی اس تی اس ام آ دی 4 چسب تسا LC Connector FC Connector SC Connector ST Connector SMA Connector DIN Connector SMA Connector D4 Connector E2000 Connector MTRG Connector ST Adaptor SC Adaptor FC Adaptor LC Adaptor DIN Adaptor ST-SC Adaptor ST-FC Adaptor ST-LC Adaptor ST-DIN Adaptor SC-FC Adaptor SC-LC Adaptor DIN Adaptor FC-LC Adaptor FC-DIN Adaptor LC-DIN Adaptor Attenuator FC (M_F) 10 db اتنیوتر نوری FC-10db نری-مادگی Attenuator FC (F_F) 10 db اتنیوتر نوری FC-10db دو سر مادگی Attenuator FC (M_F) 20 db اتنیوتر نوری FC-20db نری-مادگی Attenuator FC (F_F) 20 db اتنیوتر نوری FC-20db دو سر مادگی Attenuator FC (M_F) 5 db اتنیوتر نوری FC-5db نری-مادگی Attenuator FC (F_F) 5 db اتنیوتر نوری FC-5db دو سر مادگی FOC-SS هوایی FOC-S هوایی FOC-M هوایی FOC-2179cs هوایی FOC-2178c هوایی FOC-2178s هوایی کاست نوری 12 شیار کاست نوری 24 شیار 3m انواع کابل فیبر 4 ، 6 ، 8 ، 12 ، 24 کور و در دو نوع مالتی مود MULTI MODE ، سینگل مود SINGEL MODE می باشد پچ پنل فیبر نوری 24 تایی پچ پنل RJ 45 تایی 24 جعبه OCDF دیواری 48 تایی راک DDF _OCDF مشترک با تیغه اضافی راک زیمنسی DDF راک ODF کیف تنظیف فیبر نوری برد پچ پنل 6 پورت Cable Guide راک OCDF راک OCDF شلفی (3 شلف 10 کاسته) کریمپ حرارتی اسلیو شرینک 6 سانتی (Sleeve) مفصل خاکی 24 کر مفصل خاکی 48 کر کریمپ فلزی مفصل مکانیکی mechanical splice والمونت OCDF wall mouth ODF OCDF DDF Fsm-60s fusion splicer Type-39 fusion splicer TCW-605 fusion splicer Corning bags tools Model # M67- Corning tools bag Model TKT-UNICAM-PFC Tool Kit (complete set) راک odf/ocdf پچ پنل کاست هیت کریمپ اتنیتور آداپتر پیگ تیل و پچکورد پیگتیل پیگتیل فیبر نوری - آداپتور نوری - پانل نوری 19 - کابینت نوری دیواری - تضعیف کننده نوری متغیر - کابینت توزیع نوری OTDR FTB 200 MTS 6000 FTB-8120 FTB-8115 FTB-8105 FTB-7600E FTB-7500 FTB-7400-E FTB-7300E FTB-7200D FTB-1 FTB 200v Tray 3M 2522 3M 2178-S FITEL S178 کیف ابزار تخصصی فیبرنوری CORNING استریپر مایلر و غلاف بر کابل ROSE Corning بافر لخت کن IDEAL کابل ملتی مد سینگل مد Single Mode Multi Mode Simplex Duplex http://www.360online.ir فیبر نوری، پچکورد، پیگتیل، پیگ تیل، کانکتور، آداپتور، Patch, core, pigtail ,Single, Mode, Multi, Mode, Simplex سینگل مد ، مولتی مد، اتنیوتر ، کابل ، کابل فیبر نوری،مالتی مد،راک،مفصل کاست،پچ پنل ،اسلیو،کریمپ،خاکی FOC,Fusion,splicer,OTDR,FTB,OCDF,ODF,DDF,RACK,Core,FC,DIN,ST,LC,3m,Duplex,corning

کارشناس فروش : خانم مهشید یکتا
تلفن تماس:88929122-021و88929864-021
فاکس:88929862-021
آدرس ایمیل:mahshid.yekta2014@gmail.com

تلفن: 021-88929122
Email:
منطقه: تهران
به اشتراک بگذارید:

تماس با آگهی دهنده (مهشید یکتا)
در مورد: ارائه کننده تجهیزات شبکه فیبر نوری

نام:

موبایل:

ایمیل:

پیام:

کلمات کلیدی:
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

لطفا از پرداخت وجه قبل از دریافت کالا یا خدمات خودداری نمایید. سایت ایفروش مسوولیتی در مورد آگهی ها ندارد

882
بازدید







29/3/98
کابل فیبر نوری

کابل فیبر نوری
عرضه ی کابل فیبر نوری با کیفیت بالا و قیمت رقابتی    شرکت فاطر رسا نور ارائه دهنده ی انواع کابل فیبر ...
میثم میثمی،    تهران،   تماس: 02177959684-02177959685 -09123938861

29/3/98

فروش کابل فیبر نوری 2-12 Core Tight Buffer Breakout
- دارای رنج کر 2 تا 12 کر    - Single Mode    - ساختار غیر فلزی    - استفاده از رنگ های استاندارد ...
میثم میثمی،    تهران،   تماس: 021-73065000

29/3/98
فروش کابل فیبر نوری simplex نیرا

فروش کابل فیبر نوری simplex نیرا
- دارای 1 کر فیبر نوری    - Single mode    - مناسب برای شبکه FTTx (شبکه های مخابراتی و IT)    - ساختار ...
میثم میثمی،    تهران،   تماس: 021-73065000

29/3/98

فروش کابل فیبر نوری Duplex Round نیرا
- دارای 2 کر فیبر نوری    - Single mode    - مناسب برای شبکه های FTTx (شبکه های مخابراتی و FTTx)    - ساختار ...
میثم میثمی،    تهران،   تماس: 021-73065000

29/3/98

فروش کابل فیبر نوری Duplex Zipcord نیرا
- دارای 2 کر فیبرنوری    - Single mode    - مناسب برای شبکه های FTTx    - ساختار غیر فلزی    - دارای ...
میثم میثمی،    تهران،   تماس: 021-73065000

29/3/98

فروش کابل فیبر نوری Duplex Flat نیرا
- دارای 2 کر    - Single Mode    - مناسب برای شبکه های FTTx    - ساختار فلزی    - دارای روکش ...
میثم میثمی،    تهران،   تماس: 021-73065000

29/3/98

فروش کابل فیبر نوری 4-24 Core Tight Buffer Non-Unitized Distribution
- دارای رنج کر 2 تا 24 کر    - Single mode    - مناسب برای قرار گیری در داکت ها و شفت های عمودی    - ساختار ...
میثم میثمی،    تهران،   تماس: 021-73065000

28/3/98
 کابل فیبر نوری

کابل فیبر نوری
کابل فیبر نوری    فروشنده کابلهای نوری ایندور و اوت دور    نواع فیبر نوری شامل:    Single ...
شاذ الکتریک،    تهران،   تماس: 66735026

26/3/98
فروش ویژه کابل فیبر نوری UNICOM

فروش ویژه کابل فیبر نوری UNICOM
فروش ویژه کابل فیبر نوری UNICOM        فروش ویژه متراژ محدودی کابل فیبر نوری 8 کر Outdoor برند Unicom مدل ...
Novin Negar،    تهران،   تماس: 88934247-8

2/3/98
کابل فیبر نوری نکسانس فروش کابل فیبر نوری  فیبر نوری NEXANS

کابل فیبر نوری نکسانس فروش کابل فیبر نوری فیبر نوری NEXANS
فروش کابل فیبر نوری ، پچ کورد فیبر نوری ، پچ کابل فیبر نوری ، پچ پنل فیبر نوری، آداپتور فیبر نوری فقط در شرکت ...
علی فرهانی،    تهران،   تماس: 88929863

2/3/98
فروش کابل فیبر نوری نگزنس

فروش کابل فیبر نوری نگزنس
ارائه دهنده انواع کابل فیبر نوری به شرح زیر : IBC    انواع فیبر نوری شامل مالتی مد و سینگل مد    8کور ...
ایران بلدن ،    تهران،   تماس: 02188929863

2/3/98
فروش ویژه کابل فیبر نوری

فروش ویژه کابل فیبر نوری
مژده مژده مژده بزرگترین مرکز فروش کابل فیبر نوری ، وارد ...
ایران بلدن،    تهران،   تماس: 021-88929122

2/3/98
کابل فیبر نوری مالتی و سینگل مود

کابل فیبر نوری مالتی و سینگل مود
شرکت ایران بلدن ارائه دهنده انواع کابل های فیبر نوری با قابلیت های بالا به اقسا نقاط دنیا می باشد     ...
مهندس ایرانی،    تهران،   تماس: 88929863

2/3/98
فروش کابل شبکه رک شبکه کابل فیبر نوری

فروش کابل شبکه رک شبکه کابل فیبر نوری
شرکت آبان شبکه با دارا بودن مدیریت قوی و پرسنل متخصص و فنی در ارائه کلیه خدمات همراه شما مشتریان گرامی می باشد ...
آبان شبکه،    تهران،   تماس: 88929864

2/3/98

فروش کابل فیبر نوری وارد کننده فیبر نوری نگزانس nexans
فروش ویژه کابل فیبر نوری با قیمت های رقابتی ویژه همکاران شهرستان    این مجموعه بزرگترین مرکز فروش ...
علی فرهانی،    تهران،   تماس: 88929864

2/3/98
فروش رک دیواری و کابل فیبر نوری

فروش رک دیواری و کابل فیبر نوری
ارائه دهنده تجهیزات شبکه و رک وفیبر های نوری    ********************************    فروش ویژه کابل بلدن(BELDEN)    ADAPTER ...
مهندس ایرانی،    تهران،   تماس: 88929863

2/3/98
فروش کابل فیبر نوری وارد کننده فیبر نوری نگزانس

فروش کابل فیبر نوری وارد کننده فیبر نوری نگزانس
فروش ویژه کابل فیبر نوری با قیمت های رقابتی ویژه همکاران شهرستان    این مجموعه بزرگترین مرکز فروش ...
مهشید یکتا،    تهران،   تماس: 021-88929122
قيمت: 0

2/3/98
فزوش استثنایی کابل فیبر نوری

فزوش استثنایی کابل فیبر نوری
فروش ویژه کابل فیبر نوری با قیمت های رقابتی ویژه همکاران شهرستان    این مجموعه بزرگترین مرکز فروش ...
مهشید یکتا ،    تهران،   تماس: 021-88929864

2/3/98
کابل فیبر نوری 24 کور  کابل فیبر نوری 48 کور  تلفن تهران  88951117

کابل فیبر نوری 24 کور کابل فیبر نوری 48 کور تلفن تهران 88951117
فروش کابل فیبر نوری 24 کور و کابل فیبر نوری 48 کور مارک نگزنس    ( آرمیتا جواهریان )    کابل فیبر ...
لیندا کیانی،    تهران،   تماس: 021-88951117

2/3/98
کابل فیبر نوری استیل آرمورد کابل فیبر نوری تلفن تهران 88951117

کابل فیبر نوری استیل آرمورد کابل فیبر نوری تلفن تهران 88951117
ارائه انواع کابل فیبر نوری با قیمت رقابتی و کیفیت بالا    ( آرمیتا جواهریان )    فروش کابل فیبر ...
لیندا کیانی،    تهران،   تماس: 021-88951117







انجام پروژه برنامه نویسی
گروه مهندسی لعل
تلفن:03132370105
فروش قطعات استوک کامپیوتر
گروه مهندسی لعل
تلفن:03132370105
تعمیر هارد و بازیابی اطلاعات
گروه مهندسی لعل
تلفن:03132370105
خرید و فروش لپ تاپ دست دوم
لپ تاپ دست
تلفن:09121011804
فروش مادربرد دست دوم/مادربرد استوک
گروه مهندسی لعل
تلفن:03132370105
تعمیر کامپیوتر / تعمیر لپ تاپ
گروه مهندسی لعل
تلفن:03132370105
فروش ویندوز اورجینال/ نصب ویندوز
گروه مهندسی لعل
تلفن:03132370105