Search

آدينه 24 آبان 1398

منو

آگهي هاي كامپيوتر

كامپيوتر » خدمات شبکه

انواع رابط های فیبر نوری (پیگتیل و پچکورد) اکسین

شرکت اکسین تلکام (خانه فیبر نوری ایران) ارائه کننده ی انواع پیگتیل و پچ کورد فیبر نوری (Fiber Optic Pigtail & Patch Cord)، آداپتور سیمپلکس و داپلکس فیبر نوری (Fiber Optic Simplex & Duplex Adapter) و تضعیف کننده فیبر نوری (Attenuator) می باشد.

پیگتیل فیبر نوری
پچکورد فیبر نوری
پیگتیل سینگل مود
پیگتیل مالتی مود
پچکورد سینگل مود
پچکورد مالتی مود
تولید پیگتیل و پچکورد فیبر نوری
تولید پیگتیل و پچکورد سینگل مود
تولید پیگتیل و پچکورد مالتی مود
پچ کورد SC-SC
پچ کورد SC-LC
پچ کورد SC-FC
پچ کورد SC-ST
پچ کورد LC-LC
پچ کورد LC-FC
پچ کورد LC-ST
پچ کورد FC-ST
پیگتیل فیبر نوری LC مالتی مود
پیگتیل فیبر نوری LC سینگل مود
پیگتیل فیبر نوری SC مالتی مود
پیگتیل فیبر نوری SC سینگل مود
آداپتور فیبر نوری
آداپتور ثابت و هیبرید
آداپتور SC
آداپتور LC
آداپتور FC
آداپتور ST
آداپتور DIN
آداپتور سیمپلکس
آداپتور داپلکس
سیمپلکس و داپلکس
اتنییتور فیبر نوری
تضعیف کننده مخابراتی
تضعیف کننده فیبر نوری
Patch Cord SC-SC
Patch Cord SC-LC
Patch Cord SC-FC
Patch Cord SC-ST
Patch Cord LC-LC
Patch Cord LC-FC
Patch Cord LC-ST
Patch Cord FC-ST
SC Pigtail
LC Pigtail
FC Pigtail
ST Pigtail
Pigtail
simplex
duplex
Attenuator
Single Mode
Multi Mode
SC Adapter
LC Adapter
FC Adapter
ST Adapter

تلفن: 021-88851270
Email:
منطقه: تهران
آدرس: میدان فاطمی، ابتدای خیابان جویبار، پ 39، واحد 22

http://www.oxintelecom.net

به اشتراک بگذارید:

تماس با آگهی دهنده (اکسین تلکام)
در مورد: انواع رابط های فیبر نوری (پیگتیل و پچکورد) اکسین

نام:

موبایل:

ایمیل:

پیام:

کلمات کلیدی:
- - - - - - - - - - -

لطفا از پرداخت وجه قبل از دریافت کالا یا خدمات خودداری نمایید. سایت ایفروش مسوولیتی در مورد آگهی ها ندارد

388
بازدید







23/8/98
پچ پنل، پیگتیل، پچ کورد و آداپتور فیبر نوری

پچ پنل، پیگتیل، پچ کورد و آداپتور فیبر نوری
پچ پنل، پیگتیل، پچ کورد و آداپتور فیبر نوری از تجهیزات پسیو فیبر نوری می باشند و انتخاب مناسب و با کیفیت آنها ...
میثم میثمی،    تهران،   تماس: 02177959684-02177959685 -09123938861

23/8/98
فروش آداپتور فیبر  نوری

فروش آداپتور فیبر نوری
- مناسب برای کابل single-mode    - در انواع کانکتور FC ,SC و LC با پوشش UPC    - دارای دو نوع Simplex و Duplex    - قابلیت ...
میثم میثمی،    تهران،   تماس: 021-73065000

22/8/98
آموزش تحلیل تکنیکال بازار بورس و سرمایه

آموزش تحلیل تکنیکال بازار بورس و سرمایه
"آموزش ثبت نام و دریافت کد کارگزاری    اموزش خصوصی معامله در بورس اوراق بهادار    آموزش مقدماتی ...
گزینه اول،    آذربايجان شرقي،   تماس: 04133252000
قيمت: 0

23/8/98
 زیرو کلاینت ویوسونیک SC-Z55

زیرو کلاینت ویوسونیک SC-Z55
زیرو کلاینت ViewSonic مدل SC-Z55 در واقع یک کامپیوتر کوچک بسیار قدرتمند است که وابسته به سرور بوده و بر روی بستر شبکه ...
منوچهر آقازاده - همراه سیستم طلایه،    تهران،   تماس: 88807610
قيمت: 25000000

22/8/98
فروش قیر نفت جی صادراتی با LC

فروش قیر نفت جی صادراتی با LC
احتراما معروض می باشم این شرکت با برند تجاری شرکت بازرگانی عرشیا فعالیت خود را در راستای صادرات آزاد و منطبق ...
مهندس آقاجانی،    تهران،   تماس: 09193503747
قيمت: توافقی

22/8/98
فروش قیر 60/70 و 85/100 صادراتی با LC

فروش قیر 60/70 و 85/100 صادراتی با LC
احتراما معروض می باشم این شرکت با برند تجاری شرکت بازرگانی عرشیا فعالیت خود را در راستای صادرات آزاد و منطبق ...
مهندس آقاجانی،    تهران،   تماس: 09193503747
قيمت: توافقی

21/8/98
نمایندگی فروش انواع دستگاه های HPLC – UPLC- UHPLC- UFLC – LC/MS – LC/MS/MS   از کمپانی های مختلف WATERS- AGILENT-HITACHI - SHIMADZU

نمایندگی فروش انواع دستگاه های HPLC – UPLC- UHPLC- UFLC – LC/MS – LC/MS/MS از کمپانی های مختلف WATERS- AGILENT-HITACHI - SHIMADZU
شرکت ویتا طب کوشا با بیش از 10سال سابقه در زمینه تجهیزات آزمایشگاهی آمادگی خود را جهت تامین کلیه تجهیزات آزمایشگاهی، ...
ویتا طب کوشا،    تهران،   تماس: 02122277131-02122919474-02175311

21/8/98
دستگاه LC/MS/MS / مدل API 3200/ برند AB-Sciex

دستگاه LC/MS/MS / مدل API 3200/ برند AB-Sciex
ویتا طب کوشا تامین کننده انواع تجهیزات آزمایشگاهی، پزشکی، آنالیز دستگاهی        کروماتوگرافی ...
ویتا طب کوشا،    تهران،   تماس: تلفن تماس:75311-021 02122919474-02122919720-02166714405

21/8/98
فروش LC-MS/ مدل G1946A/ کمپانی AGILENT

فروش LC-MS/ مدل G1946A/ کمپانی AGILENT
فروش ویژه دستگاه LC/MS مدل G1946A ساخت کمپانی AGILENT/ شرکت ویتا طب کوشا        دستگاهLC/MS برای آنالیز ...
ویتا طب کوشا،    تهران،   تماس: 02122277131-02122919474-02175311

20/8/98
کنتاکتور 55 کیلو وات فوجی ژاپن  SC-5N  FUJI ELECTRIC

کنتاکتور 55 کیلو وات فوجی ژاپن SC-5N FUJI ELECTRIC
فروش کنتاکتور 55 کیلو وات فوجی الکتریک اصل ژاپن    مدل:SC-5N    با ولتاژ بوبین 200 ولت AC/DC    در ...
کالای برق پادنا،    تهران،   تماس: 33905382-33993947
قيمت: تجارتی

20/8/98
نمایندگی فروش انواع دستگاه های HPLC – UPLC- UHPLC- UFLC – LC/MS – LC/MS/MS   از کمپانی های مختلف WATERS- AGILENT-HITACHI - SHIMADZU

نمایندگی فروش انواع دستگاه های HPLC – UPLC- UHPLC- UFLC – LC/MS – LC/MS/MS از کمپانی های مختلف WATERS- AGILENT-HITACHI - SHIMADZU
شرکت ویتا طب کوشا با بیش از 10سال سابقه در زمینه تجهیزات آزمایشگاهی آمادگی خود را جهت تامین کلیه تجهیزات آزمایشگاهی، ...
ویتا طب کوشا،    تهران،   تماس: 02122277131-02122919474-02175311
قيمت: 0

20/8/98
نمایندگی انواع دستگاه های HPLC – UPLC- UHPLC- UFLC – LC/MS – LC/MS/MS   از کمپانی های مختلف(شیمادزو) WATERS-AGILENT-HITACHI- SHIMADZU

نمایندگی انواع دستگاه های HPLC – UPLC- UHPLC- UFLC – LC/MS – LC/MS/MS از کمپانی های مختلف(شیمادزو) WATERS-AGILENT-HITACHI- SHIMADZU
شرکت ویتا طب کوشا با بیش از 10سال سابقه در زمینه تجهیزات آزمایشگاهی آمادگی خود را جهت تامین کلیه تجهیزات آزمایشگاهی، ...
ویتا طب کوشا،    تهران،   تماس: 02122277131-02122919474-02175311

16/8/98
کالیبراتور صوت SOUND CALIBRATOR SC-941

کالیبراتور صوت SOUND CALIBRATOR SC-941
کالیبراتور صوت با توان 94 دسی بل SC-941 ساخت کشور تایوان با نام تجاری لوترون با توان خروجی 1 کیلو هرتز با بدنه ریخته ...
ویکی سنجش،    خراسان،   تماس: 09105757364
قيمت: تماس بگیرید

13/8/98
مولتی متر هیوکی ، اهم متر  HIOKI، میلی اهم متر کیوریتسو ، میکرو اهم متر KYORITSU ،  LCR متر فولوک ، LC متر فلوک ، کلمپ متر FLUKE ، کلمپ آمپر متر مگر ،

مولتی متر هیوکی ، اهم متر HIOKI، میلی اهم متر کیوریتسو ، میکرو اهم متر KYORITSU ، LCR متر فولوک ، LC متر فلوک ، کلمپ ...
شرکت فنی و مهندسی راد الکتریک نماینده انحصاری محصولات برند GOLDSTAR کره و توزیع کننده محصولات شرکت های HIOKI و NISHIZAWA ...
راد الکتریک،    تهران،   تماس: 36614690-99
قيمت: لطفا تماس بگیرید

4/6/98
بخارشوی دلونگی Delonghi مدل SC 500

بخارشوی دلونگی Delonghi مدل SC 500
بخارشوی دلونگی Delonghi مدل SC 500        مشخصات        توان : 1400 وات    قدرت بخار: ...
فروشگاه اینترنتی دالانو ،    تهران،   تماس: 66849780-66849781
قيمت: به سایتwww.dalano.comمراجعه شود

16/8/98
آموزش تحلیل تکنیکال بازار بورس و سرمایه

آموزش تحلیل تکنیکال بازار بورس و سرمایه
"آموزش ثبت نام و دریافت کد کارگزاری    اموزش خصوصی معامله در بورس اوراق بهادار    آموزش مقدماتی ...
گزینه اول،    آذربايجان شرقي،   تماس: 04133252000
قيمت: 0

14/5/98
سیستم صوتی پاناسونیک مدل SC-CMAX5000

سیستم صوتی پاناسونیک مدل SC-CMAX5000
بلوتوث (Bluetooth): دارد    رنگ: مشکی.    گارانتی: آژند سرویس (سیستم صوتی حرفه ای)    توان ...
علی میلان،    آذربايجان غربي،   تماس: 04433666575
قيمت: 12000000

18/8/97
فروش پروگرامر Mini MKII_LC

فروش پروگرامر Mini MKII_LC
پروگرامر MINI MKII_LC در واقع نسخه‌ی ساده‌تر و ارزان‌تر پروگرامر MINI MKII بوده که البته در مقایسه با آن دارای امتیازاتی ...
سیب،    اصفهان،   تماس: 09360023323

29/5/97
اینورتر - فروش اینورترهای MITSUBISHI ژاپن سری FR - D700 SC  رادین صنعت اصفهان

اینورتر - فروش اینورترهای MITSUBISHI ژاپن سری FR - D700 SC رادین صنعت اصفهان
اینورترهای MITSUBISHI ژاپن سری FR - D700 SC        رنج قدرتی : 0.1kw تا 7.5kw            - ...
رادین صنعت،    اصفهان،   تماس: 031 32245351 - 031 32244427
قيمت: توافقی

6/4/97
هایدن هاین خط کش های HEIDENHAIN LS LC  و ایندرامات

هایدن هاین خط کش های HEIDENHAIN LS LC و ایندرامات
ایـــران سماتیــــک    فروش تمامی قطعات دستگاه CNC    خط کش هایدن هاین ، اینکودر ، برد کارت ...
رسول دشتی،    تهران،   تماس: 09129333192
قيمت: توافقی لطفا تماس بگیرید







خرید و فروش لپ تاپ دست دوم
لپ تاپ دست
تلفن:09121011804
طراحی سایت
royashamayeli
تلفن:09122570671
اموزش تعمیرات ECU
مافک خودرو
تلفن:02144273327
پردازش تصویر و یادگیری عمیق
دکتر رنجبر
تلفن:09191385913