Search

سه شنبه 6 خرداد 1399

منو

آگهي هاي كامپيوتر

كامپيوتر » خدمات شبکه

واردکننده پچ کورد اورجینال OM3 برندرکس، فروش پچ کورد اصل برندرکس

عمده فروش تجهیزات پسیو برندرکس، واردکننده پسیو فیبر نوری برندرکس اورجینال به قیمت وارداتی
انواع پچ کورد فیبر نوری برندرکس با قیمتی رقابتی
کیفیتی و قیمتی متفاوت برای شما همکاران و مشتریان عزیز
پچ کورد فیبر نوری از نوع OM3 مالتی مود داپلکس 3 متری SC-SC شرکت برندرکس
پچ کورد فیبر نوری از نوع OM3 مالتی مود داپلکس 2 متری LC-SC شرکت برندرکس
پچ کورد فیبر نوری از نوع OM3 مالتی مود داپلکس 3 متری LC-SC شرکت برندرکس
پچ کورد فیبر نوری از نوع OM3 مالتی مود داپلکس 2 متری LC-LC شرکت برندرکس
پچ کورد فیبر نوری از نوع OM3 مالتی مود داپلکس 3 متری LC-LC شرکت برندرکس
پچ کورد فیبر نوری از نوع سینگل مود داپلکس 1 متری SC-SC شرکت برندرکس
پچ کورد فیبر نوری از نوع سینگل مود داپلکس 2 متری SC-SC شرکت برندرکس
پچ کورد فیبر نوری از نوع سینگل مود داپلکس 3 متری SC-SC شرکت برندرکس
کابل , کابل فیبر نوری , کابل فیبر نوری 4 کور , کابل فیبر نوری 6 کور , کابل فیبر نوری 8 کور , کابل فیبر نوری 12 کور , کابل فیبر نوری 24 کور , کابل فیبر نوری نگزانس , کابل فیبر نوری نگزنس , کابل فیبر نوری نگزنس , کابل فیبر نوری نگسانس , کابل فیبر نوری یونی نت ,کابل فیبر نوری یونی کام ,کابل فیبر نوری دراکا , کابل فیبر نوری بلدن , کابل فیبر نوری برندرکس , کابل فیبر نوری امپ , کابل فیبر نوری تایوانی , کابل فیبر نوری ایرانی ,کابل فیبر نوری خارجی , کابل فیبر نوری چینی , خرید کابل فیبر نوری , فروش کابل فیبر نوری , قیمت کابل فیبر نوری , وارد کننده کابل فیبر نوری , نماینده کابل فیبر نوری , کابل فیبر نوری اورجینال , کابل فیبر نوری nexans , کابل فیبر نوری belden , کابل فیبر نوری uninet , کابل فیبر نوری Unicom , کابل فیبر نوری AMP, کابل فیبر نوری Draka , پچ کورد فیبر نوری , پچ کابل فیبر نوری , آداپتور فیبر نوری , پچ پنل فیبر نوری , پیگتیل فیبر نوری , کابل فیبر نوری outdoor , کابل فیبر نوری indoor , کابل فیبر نوری singel mode , کابل فیبر نوری multi mode , کابل فیبر نوری استیل , کابل فیبر نوری ضد جونده , کابل فیبر نوری زره دار , کابل فیبر نوری ژله ای , کابل فیبر نوری هوایی ,کابل فیبر نوری مهاردار , کابل فیبر نوری سینگل مود , کابل فیبر نوری مالتی مود , کابل فیبر نوری steel Armord , کابل فیبر نوری Anti rodent , کابل فیبر نوری tight buffer , کابل فیبر نوری لوزتیوپ , کابل فیبر نوری تاید بافر, کابل فیبر نوری 12 رشته , کابل فیبر نوری 8 رشته , کابل فیبر نوری 24 رشته , پچ کورد فیبر نوری SC , پچ کابل فیبر نوری LC ,پچ کورد فیبر نوری FC , پچ کابل فیبر نوری ST , پچ کورد فیبر نوری مالتی مود , پچ کابل فیبر نوری سینگل مود , پچ کورد فیبر نوری داپلکس , پچ کورد فیبر نوری NEXANS , پچ کابل فیبر نوری نکسانس NEXANS , پیگتیل فیبر نوری , پیگتیل فیبر نوری SC , پیگتیل LC, پیگتیل نگزانسNEXANS , آداپتور فیبرنوری ,آداپتور فیبر نوری lc , آداپتور sc , آداپتور سینگل مود نگزنس nexans , آداپتور مالتی مودnexans adaptor , آداپتورفیبر نوری fc , کاست فیبر نوری , ocdf , پچ پنل فیبر نوری 12 پورت , پچ پنل 24 پورت فیبرنوری نگزانس , پچ پنل فیبرنوری sc , تضعیف کننده فیبر نوری ,تستر فیبر نوری , کیف ابزار فیبر نوری , نصب فیبر نوری , کابل فیبر نوری شبکه , کابل فیبر نوری نگزانس nexans , کابل فیبر نوری uninet , کابل فیبر نوری یونی کام Unicom , کابل فیبر نوری دراکاdraka , کابل فیبر نوری بلدن belden , کابل فیبر نوری برندرکس brandrex
تلفن : تهران 88958489 - 88951117
فکس: 88982490
ایمیل:
negarfarhang2015@gmail.com

نماینده رسمی برندرکس در بازار، برندرکس برند مطرح و معتبر
پچ کورد فیبر نوری از نوع سینگل مود داپلکس 1 متری LC-SC شرکت برندرکس
پچ کورد فیبر نوری از نوع سینگل مود داپلکس 2 متری LC-SC شرکت برندرکس
پچ کورد فیبر نوری از نوع سینگل مود داپلکس 3 متری LC-SC شرکت برندرکس
پچ کورد فیبر نوری از نوع سینگل مود داپلکس 5 متری LC-SC شرکت برندرکس
پچ کورد فیبر نوری از نوع سینگل مود داپلکس 3 متری LC-LC شرکت برندرکس
پچ کورد فیبر نوری از نوع سینگل مود داپلکس 5 متری LC-LC شرکت برندرکس
پچ کورد فیبر نوری از نوع سینگل مود داپلکس 1 متری MJ-SC شرکت برندرکس
پچ کورد فیبر نوری از نوع سینگل مود داپلکس 3 متری MJ-SC شرکت برندرکس
کابل , کابل فیبر نوری , کابل فیبر نوری 4 کور , کابل فیبر نوری 6 کور , کابل فیبر نوری 8 کور , کابل فیبر نوری 12 کور , کابل فیبر نوری 24 کور , کابل فیبر نوری نگزانس , کابل فیبر نوری نگزنس , کابل فیبر نوری نگزنس , کابل فیبر نوری نگسانس , کابل فیبر نوری یونی نت ,کابل فیبر نوری یونی کام ,کابل فیبر نوری دراکا , کابل فیبر نوری بلدن , کابل فیبر نوری برندرکس , کابل فیبر نوری امپ , کابل فیبر نوری تایوانی , کابل فیبر نوری ایرانی ,کابل فیبر نوری خارجی , کابل فیبر نوری چینی , خرید کابل فیبر نوری , فروش کابل فیبر نوری , قیمت کابل فیبر نوری , وارد کننده کابل فیبر نوری , نماینده کابل فیبر نوری , کابل فیبر نوری اورجینال , کابل فیبر نوری nexans , کابل فیبر نوری belden , کابل فیبر نوری uninet , کابل فیبر نوری Unicom , کابل فیبر نوری AMP, کابل فیبر نوری Draka , پچ کورد فیبر نوری , پچ کابل فیبر نوری , آداپتور فیبر نوری , پچ پنل فیبر نوری , پیگتیل فیبر نوری , کابل فیبر نوری outdoor , کابل فیبر نوری indoor , کابل فیبر نوری singel mode , کابل فیبر نوری multi mode , کابل فیبر نوری استیل , کابل فیبر نوری ضد جونده , کابل فیبر نوری زره دار , کابل فیبر نوری ژله ای , کابل فیبر نوری هوایی ,کابل فیبر نوری مهاردار , کابل فیبر نوری سینگل مود , کابل فیبر نوری مالتی مود , کابل فیبر نوری steel Armord , کابل فیبر نوری Anti rodent , کابل فیبر نوری tight buffer , کابل فیبر نوری لوزتیوپ , کابل فیبر نوری تاید بافر, کابل فیبر نوری 12 رشته , کابل فیبر نوری 8 رشته , کابل فیبر نوری 24 رشته , پچ کورد فیبر نوری SC , پچ کابل فیبر نوری LC ,پچ کورد فیبر نوری FC , پچ کابل فیبر نوری ST , پچ کورد فیبر نوری مالتی مود , پچ کابل فیبر نوری سینگل مود , پچ کورد فیبر نوری داپلکس , پچ کورد فیبر نوری NEXANS , پچ کابل فیبر نوری نکسانس NEXANS , پیگتیل فیبر نوری , پیگتیل فیبر نوری SC , پیگتیل LC, پیگتیل نگزانسNEXANS , آداپتور فیبرنوری ,آداپتور فیبر نوری lc , آداپتور sc , آداپتور سینگل مود نگزنس nexans , آداپتور مالتی مودnexans adaptor , آداپتورفیبر نوری fc , کاست فیبر نوری , ocdf , پچ پنل فیبر نوری 12 پورت , پچ پنل 24 پورت فیبرنوری نگزانس , پچ پنل فیبرنوری sc , تضعیف کننده فیبر نوری ,تستر فیبر نوری , کیف ابزار فیبر نوری , نصب فیبر نوری , کابل فیبر نوری شبکه , کابل فیبر نوری نگزانس nexans , کابل فیبر نوری uninet , کابل فیبر نوری یونی کام Unicom , کابل فیبر نوری دراکاdraka , کابل فیبر نوری بلدن belden , کابل فیبر نوری برندرکس brandrex
تلفن : تهران 88958489 - 88951117
فکس: 88982490
ایمیل:
negarfarhang2015@gmail.com

تلفن: 02188958489
Email:
منطقه: تهران
آدرس: ولیعصربلوار کشاورز
به اشتراک بگذارید:

تماس با آگهی دهنده (پارمیس زند)
در مورد: واردکننده پچ کورد اورجینال OM3 برندرکس، فروش پچ کورد اصل برندرکس

نام:

موبایل:

ایمیل:

پیام:

کلمات کلیدی:
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

لطفا از پرداخت وجه قبل از دریافت کالا یا خدمات خودداری نمایید. سایت ایفروش مسوولیتی در مورد آگهی ها ندارد

426
بازدید







3/3/99
فروش ویژه کابل فیبر نوری UNICOM

فروش ویژه کابل فیبر نوری UNICOM
فروش ویژه کابل فیبر نوری UNICOM        فروش ویژه متراژ محدودی کابل فیبر نوری 8 کر Outdoor برند Unicom مدل ...
Novin Negar،    تهران،   تماس: 88934247-8

3/3/99
تستر کابل فیبر نوری یونیتی مدل UNI-T UT692G

تستر کابل فیبر نوری یونیتی مدل UNI-T UT692G
تستر دیجیتال کابل فیبر و توان نوری یونیتی UT692G از ارزان ترین و مقاوم ترین تجهیزات برای اندازه گیری توان مطلق ...
فروشگاه آنلاین تجهیزات اندازه گیری سیان شاپ،    تهران،   تماس: 09304333638
قيمت: تماس بگیرید

31/2/99
تجهیزات پسیو فیبر نوری، کابل و اکسسوری فیبر نوری

تجهیزات پسیو فیبر نوری، کابل و اکسسوری فیبر نوری
شرکت فاطر رسا نور با ارائه ی با کیفیت ترین تجهیزات پسیو فیبر نوری، زیرساخت شبکه شما را به شبکه ی مقرون به صرفه، ...
میثم میثمی،    تهران،   تماس: 02177959684-02177959685-09123938861

31/2/99
کابل فیبر نوری

کابل فیبر نوری
عرضه ی کابل فیبر نوری با کیفیت بالا و قیمت رقابتی    شرکت فاطر رسا نور ارائه دهنده ی انواع کابل فیبر ...
میثم میثمی،    تهران،   تماس: 02177959684-02177959685 -09123938861

31/2/99
فروش کابل فیبر نوری 2-12 Core Tight Buffer Breakout

فروش کابل فیبر نوری 2-12 Core Tight Buffer Breakout
- دارای رنج کر 2 تا 12 کر    - Single Mode    - ساختار غیر فلزی    - استفاده از رنگ های استاندارد ...
میثم میثمی،    تهران،   تماس: 021-73065000

31/2/99
فروش کابل فیبر نوری simplex نیرا

فروش کابل فیبر نوری simplex نیرا
- دارای 1 کر فیبر نوری    - Single mode    - مناسب برای شبکه FTTx (شبکه های مخابراتی و IT)    - ساختار ...
میثم میثمی،    تهران،   تماس: 021-73065000

31/2/99
فروش کابل فیبر نوری Duplex Round نیرا

فروش کابل فیبر نوری Duplex Round نیرا
- دارای 2 کر فیبر نوری    - Single mode    - مناسب برای شبکه های FTTx (شبکه های مخابراتی و FTTx)    - ساختار ...
میثم میثمی،    تهران،   تماس: 021-73065000

31/2/99
فروش کابل فیبر نوری Duplex Zipcord نیرا

فروش کابل فیبر نوری Duplex Zipcord نیرا
- دارای 2 کر فیبرنوری    - Single mode    - مناسب برای شبکه های FTTx    - ساختار غیر فلزی    - دارای ...
میثم میثمی،    تهران،   تماس: 021-73065000

31/2/99
فروش کابل فیبر نوری Duplex Flat  نیرا

فروش کابل فیبر نوری Duplex Flat نیرا
- دارای 2 کر    - Single Mode    - مناسب برای شبکه های FTTx    - ساختار فلزی    - دارای روکش ...
میثم میثمی،    تهران،   تماس: 021-73065000

31/2/99
فروش کابل فیبر نوری 4-24 Core Tight Buffer Non-Unitized Distribution

فروش کابل فیبر نوری 4-24 Core Tight Buffer Non-Unitized Distribution
- دارای رنج کر 2 تا 24 کر    - Single mode    - مناسب برای قرار گیری در داکت ها و شفت های عمودی    - ساختار ...
میثم میثمی،    تهران،   تماس: 021-73065000

31/2/99
فروش کابل فیبر نوری 4-72 Core buried outdoor optical fiber cable

فروش کابل فیبر نوری 4-72 Core buried outdoor optical fiber cable
این کابل فیبر نوری در زیرساخت FTTH در فضاهای outdoor مورد استفاده قرار می گیرد و دارای قابلیت¬های زیر می باشد: ...
میثم میثمی،    تهران،   تماس: 021-73065111-2
قيمت: تماس

31/2/99
کابل فیبر نوری 12-72 core conduit outdoor optical fiber cable

کابل فیبر نوری 12-72 core conduit outdoor optical fiber cable
   از کابل فیبر نوری برای ایجاد زیرساخت های جریان ضعیف استفاده می شود. کابل فیبر نوری قادر است اطلاعات ...
میثم میثمی،    تهران،   تماس: 02173065111-2
قيمت: تماس

31/2/99
فروش کابل فیبر نوری 4-36 core double jacketed self-supporting aerial outdoor optical fiber cable

فروش کابل فیبر نوری 4-36 core double jacketed self-supporting aerial outdoor optical fiber cable
کابل فیبر نوری دارایی رشته نازکی از جنش شیشه به نام "کر" است که می تواند داده را از میان خود با سرعتی تقریباً ...
میثم میثمی،    تهران،   تماس: 021-73065111-2
قيمت: تماس

31/2/99
فروش کابل فیبر نوری 4-36 core single jacketed self-supporting aerial outdoor optical fiber cable

فروش کابل فیبر نوری 4-36 core single jacketed self-supporting aerial outdoor optical fiber cable
این کابل فیبر نوری در شبکه های FTTH به صورت بیرونی مورد استفاده قرار می گیرد و با هفت رشته مفتولی استیل گالوانیزه ...
میثم میثمی،    تهران،   تماس: 09123938861
قيمت: تماس

31/2/99
فروش کابل فیبر نوری  2-12 core single loose tube aerial outdoor optical fiber cable

فروش کابل فیبر نوری 2-12 core single loose tube aerial outdoor optical fiber cable
از این کابل برای اتصال شبکه های FTTH به خصوص برای راه دور و فواصل زیاد استفاده می گردد.    قابلیت های ...
میثم میثمی،    تهران،   تماس: 021-73065111-2
قيمت: تماس

30/2/99
 کابل فیبر نوری

کابل فیبر نوری
کابل فیبر نوری    فروشنده کابلهای نوری ایندور و اوت دور    نواع فیبر نوری شامل:    Single ...
شاذ الکتریک،    تهران،   تماس: 66735026

28/2/99
فروش کابل مخابراتی مسی و فیبر نوری

فروش کابل مخابراتی مسی و فیبر نوری
فروش انواع کابل های مخابراتی هوایی ، خاکی و کانالی با کیفیت و دارای استاندارد های آسیایی    فروش کابل ...
*شرکت هاناتل*،    تهران،   تماس: 44059401(10خط)

22/2/99
کابل 2 تا 12 کر فیبر نوری FTTH Drop cable بدون ساپورت نیرا

کابل 2 تا 12 کر فیبر نوری FTTH Drop cable بدون ساپورت نیرا
- دارای تارهای فیبر نوری رنگی به منظور شناسایی آسان    - امکان نصب مستقیم کانکتور    - دارای شعاع ...
مجتمع تولید کابل و اکسسوری فیبر نوری نیرا،    تهران،   تماس: 021-73065111-02533800228
قيمت: تماس

22/2/99
-	کابل فیبر نوری outdoor هوایی 4 تا 36 کر نیرا

- کابل فیبر نوری outdoor هوایی 4 تا 36 کر نیرا
- دارای ساختار خشک بدون ژل    - استفاده از 7 رشته مفتول استیل گالوانیره به عنوان نگهدارنده    - دارای ...
مجتمع تولید کابل و اکسسوری فیبر نوری نیرا،    تهران،   تماس: 02173065111-02533800228

22/2/99
-	کابل فیبر نوری کانلی  نیرا- 12 تا 72 کر

- کابل فیبر نوری کانلی نیرا- 12 تا 72 کر
- دارای ساختار قدرتمند در برابر فشار، تنش های کششی    - دارای نخ برشی برای جداسازی راحت روکش بیرونی    - دارای ...
مجتمع تولید کابل و اکسسوری فیبر نوری نیرا،    تهران،   تماس: 2533800228







سبد کابل (سینی کابل مش)
کورش تاجیک
تلفن:02177198816
فروش محصولات میکروتیک Mikrotik
بهزاد چکاوک
تلفن:09010565768
فروش گسترده تجهیزات شبکه و وایرلس
بهزاد چکاوک
تلفن:09010565768
فروش محصولات UBNT یو بی کوئیتی Ubiquiti
بهزاد چکاوک
تلفن:09010565768
فروش ویژه انواع آنتن های وایرلس
بهزاد چکاوک
تلفن:09010565768
فروش آنتن های وای لینک WiLink
بهزاد چکاوک
تلفن:09010565768
فروش انواع محصولات وایز WIS Networks
بهزاد چکاوک
تلفن:09010565768