Search

سه شنبه 1 بهمن 1398

منو

آگهي هاي كامپيوتر

كامپيوتر » خدمات شبکه

20 اشتباه رایج در سئو و بهینه سازی وب سایت

اشتباهات رایج در سئو و بهینه سازی وب سایت به همراه راه حل های برطرف سازی آنها


برای یادآوری سئو و بهینه سازی وب سایت را خیلی کوتاه تعریف میکنیم: سئو یعنی تولید کردن صفحات وبی که بر اساس قوانین ارائه شده توسط موتورهای جستجوگر می باشد، بهینه سازی صفحات وب این است که وب سایت شما در قوانین اعلام شده توسط موتورهای جستجوگر امتیاز بیشتری کسب کند. سئو و بهینه سازی وب سایت به خاطر این است که کاربران اینترنت از موتورهای جستجو برای رسیدن به مطلب یا محصول یا خدمات مورد نظرشان استفاده می کنند.

به این نکته توجه داشته باشید که در گوگل و یاهو و دیگر موتورهای جستجوگر، کاربران اینترنت در همان صفحه ی اول نتایج جستجو به محصول یا خدمات خود میرسند و مگر در شرایط خاص کاربران مجبور شوند وارد صفحه دوم نتایج جستجو شوند. پس با این حساب برای داشتن بازدید و مراجعه بالا در وب سایت از طرف موتورهای جستجوگر ، این مسئله الزامی است که وب سایت شما در صفحه ی اول نتایج جستجوگر قرار بگیرد.

موتورهای جستجوگر صفحات وب سایت را به وسیله ربات های مختلفی که طراحی می کنند ،پیدا کرده و در لیست فهرست بندی خودشان قرار می دهند. این موضوع را عرض کردم که ربات های مختلفی که توسط خود موتورهای جستجوگر اخته شده اند کار فهرست کردن وب سایت ها را انجام می دهند ، این یعنی همه موتورهای جستجوگر با مدل های مختلفی کار می کنند. برای مثال اگر ممکن است که یک صفحه وب سایت در در یکی از موتورهای جستجوگر بالا باشد ولی ممکن است که همان صفحه وب سایت در دیگر موتورهای جستجوگر همان وضعیت را نداشته باشد.

یکی از کارهایی که کارشناسان سئو و بهینه سازی وب سایت و موتورهای جستجوگرانجام می دهند، پیگیری تمام تغییرات عملکرد داخل موتورهای جستجوگر مختلف است . بنابراین آنها میتوانند صفحات وب سایت را بر طبق این تغییرات بهینه سازی کنند. به علاوه آنها همراه با تغییرات موتورهای جستجوی مختلف خود را با عملیات این موتورهای جستجوگر به روز می کنند.

گروه وب سایت وان به صورت کاملا تخصصی در زمینه سئو و بهینه سازی وب سایت فعالیت دارد و اولین وب سایت تخصصی ارائه دهنده آموزش های فوق تخصصی سئو و بهینه سازی وب سایت می باشد ، و به این نکته توجه داشته باشید که کلیه آموزش های ارائه شده در این وب سایت به صورت واقعی و تست شده هستند و حتی در صورت تغییرات در سیاست های موتورهای جستجوگر تلاش می شود در کمترین زمان ممکن مقالات مرتبط آپدیت شود و تغییرات به همراه توضیحات کامل ارائه خواهد شد.

حال گروه وب سایت وان قصد دارد در این مقاله اشتباهات رایج در سئو و بهینه سازی وب سایت ها را برای شما عزیزان معرفی کند، با ما همراه باشید تا در ادامه اشتباهات رایج در سئو و بهینه سازی وب سایت به همراه راه حل های برطرف سازی آنها را برایتان شرح دهیم.


1) اشتباه رایج سئو وب سایت: اشتباه در انتخاب کلمات کلیدی مناسب:

اینترنت بر اساس کلمات کلیدی عمل می کند. وب سایت‌ها تنها زمانی در نتایج جستجو ظاهر می‌شوند که عبارت جستجو شده با کلمات کلیدی شان مرتبط باشد.
اولین اشتباه رایج سئو می‌تواند آن باشد که اگر شما مطالب وب سایت تان را بدون بررسی و استفاده از کلمات کلیدی مناسب منتشر می‌کنید، بسیاری از فرصت‌های خود را برای جذب بازدیدکنندگان از موتورهای جستجو از دست می‌دهید. کلمه کلیدی در واقع همان کلمه یا مجموعه کلماتی است که کاربر در موتورهای جستجو وارد می کند.


2) اشتباه رایج سئو وب سایت: کپی برداری از مطاللب دیگر وب سایتها و استفاده از محتوای تکراری یا Duplicate Content:

بزرگترین و رایج ترین اشتباه در سئو و بهینه سازی وب سایت استفاده از مطالب دیگران و دیگر وب سایت های موجود در اینترنت می باشد.
محتوای که در وب سایت قرار می‌دهید، باید اختصاصی توسط خودتان و مرتبط با حیطه کاری وب سایت و کلمات کلیدی وب سایت باشد.
تولید محتوا اختراع محتوا نیست اگر به جمله دقت کرده باشید شما اختراعی انجام نمی‌دهید که سخت باشد. کافی است سعی کنید در مورد تخصصی که دارید بنویسید.
یک مورد دیگر از اشتباهات مربوط به این دسته این می باشد که: اینکه دو صفحه وب با محتوای یکسان و آدرس های مختلف داشته باشیم که به نحوی کپی برداری تلقی می گردد و این هم جزو اشتباهات رایج در زمینه سئو وب سایت می باشد.


3) اشتباه رایج سئو وب سایت: استفاده نکردن از تگ alt:

یکی دیگر از نکاتی که در سئو و بهینه سازی وب سایت ،بسیاری از وبمستران به آن توجه کافی نمی‌کنند.استفاده از تگ alt یا همان متن جایگزین عکس هست. این روش به طور محسوسی روی افزایش ترافیک از طریق جستجوی تصاویر گوگل تأثیر دارد.
بنابراین برای تصاویر سایت خود تگ alt مناسب استفاده کنید و تا حد ممکن کلمه کلیدی مقاله خود را در تگ alt تصاویر هم به کار ببرید.


4) اشتباه رایج سئو وب سایت: گرفتن بک لینک‌های کم ارزش به وب سایت:

با اینکه بک لینک‌ها نقش بسیار مهمی در تجارت اینترنتی و سئو و بهینه سازی وب سایت دارند، نباید کیفیت را فدای کمیت و تعداد بک لینک‌ها کنید. بک لینک ها از وب سایت هایی با رنک پایین، وب سایت‌های اسپم، وب سایت‌های غیر مرتبط به شما و سایتهایی که صرفا جهت اشتراک لینک طراحی شده‌اند، تبادل لینک دو طرفه، استفاده از لینک سازی غیر طبیعی با تکنیک‌های PBN با توجه به آخرین تغییرات گوگل یک اشتباه رایج سئو می‌باشد که براحتی می تواند به سئو وب سایت شما آسیب بزند.
الگوریتم گوگل پنگوئن براین اساس طراحی شده است که سایت‌های اسپم را از لیست نتایج خارج کند، و در آن کیفیت بک لینک‌های سایت یکی از فاکتورهای مهم گوگل برای شناخت یک سایت بعنوان اسپم در نظر گرفته می‌شود. بنابراین تمرکز و تلاش خود را بر بدست آوردن بک لینک‌های با کیفیت و مناسب از سایت‌های مرتبط قرار دهید تا اینکه مسیر ساده را انتخاب کرده و لینک‌های کم ارزش را برای وب سایت تان جمع آوری کنید.
یکی از راه‌های مطمئن برای دریافت لینک‌های با کیفیت، استفاده از استراتژی بازاریابی محتوایی است. در این روش شما با تولید محتوای مفید و با کیفیت برای مخاطبان هدف خود ارزش تولید کرده و موجب باز نشر محتوای خود در سایت‌ها، وبلاگ‌ها و شبکه‌های اجتماعی و در نتیجه ایجاد لینک‌های ورودی به وب سایت‌تان خواهید شد.


5) اشتباه رایج سئو وب سایت: به روزرسانی نکردن مداوم سایت:

یکی از تکنیک های مدیران وب سایت های موفق به روز رسانی مداوم سایت است زیرا موتور های جستجو اهمیت ویژه‌ای به بروز رسانی و تازگی محتوای وب سایت شما دارند.
برای به‌روزرسانی وب سایت لازم نیست همیشه محتوای جدید تولید کنید.بلکه می‌توانید با ویرایش محتوای قدیمی سایت خود و درج چندین بند و لینک سازی داخلی و خارجی در صفحات آن را به‌روزرسانی کنید و از دید گوگل سایتی پویا و در حال رشد به نظر برسید.
برای توضیح بیشتر در این مطلب عرض میکنم که مطالب و محتوای قدیمی ارزش محتوایی سایت شما را کاهش داده و موجب بازگشت کمتر کاربران به سایت شما خواهد شد. موتورهای جستجو اهمیت زیادی به بروز رسانی و تازگی محتوای سایت شما دارند. همچنین افزودن مطلب جدید به سایتتان گستره کلمات کلیدی و امکان بازدید شما از طریق موتورهای جستجو را افزایش می‌دهد.


6) اشتباه رایج سئو وب سایت: تمرکز بر موتورهای جستجو و غافل شدن از کاربران:

درست است که سئو و بهینه سازی مطالب وب سایت از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است ولی بازدیدکنندگان وب سایت شما مهم‌تر هستند. فعالیت هایی که در زمینه سئو و بهینه سازی وب سایت انجام می‌دهید نباید کیفیت و زیبایی ارائه مطالب به کاربران را تحت تاثیر قرار دهند، زیرا موجب خروج کاربران از وب سایت شما و عدم بازگشت آنها می‌شود.
الگوریتم های جدید گوگل و موتورهای جستجوگر دارند به سمتی کشیده می شوند که سئو و بهینه سازی صفحات وب سایت را از دید کاربران بسنجند، این یعنی اینکه موتورهای جستجوگر دارند به شما می گویند که طراحی و سئو و بهینه سازی وب سایت را طوری انجام دهین که برای کاربران اینترنتی خوشایند باشد و کاربرپسند تر باشد، این ا ...

تلفن: 09190290180
Email:
منطقه: تهران
آدرس: http://www.website1.ir

http://www.website1.ir

به اشتراک بگذارید:

تماس با آگهی دهنده (گروه وب سایت وان)
در مورد: 20 اشتباه رایج در سئو و بهینه سازی وب سایت

نام:

موبایل:

ایمیل:

پیام:

کلمات کلیدی:
- - - - - -

لطفا از پرداخت وجه قبل از دریافت کالا یا خدمات خودداری نمایید. سایت ایفروش مسوولیتی در مورد آگهی ها ندارد

80
بازدید18/1/98
خرید بک لینک - بک لینک ارزان

خرید بک لینک - بک لینک ارزان
تاثیر بک لینک در سئو سایت چیست؟    چرا خرید بک لینک در افزایش رتبه کلمات کلیدی تاثیر دارد؟    برای ...
طراحي سايت تك سيستم،    تهران،   تماس: 09351440404
قيمت: 0

17/11/97
16 ساعت آموزش و آشنایی جامع سئو و بهینه سازی موتورهای جستجو + مدرک وزارت علوم

16 ساعت آموزش و آشنایی جامع سئو و بهینه سازی موتورهای جستجو + مدرک وزارت علوم
سئو برگرفته عبارت Search Engine Optimization می باشد و امروزه فراگیری آموزش سئو و بهینه سازی موتورهای جستجو جزء موارد ...
hamsite،    تهران،   تماس: 66400337

20/8/98
افزایش رایگان رتبه و بازدید سایت روزانه به 5000 نفر ،رتبه اول گوگل،در ده هزار سایت لینک شوید

افزایش رایگان رتبه و بازدید سایت روزانه به 5000 نفر ،رتبه اول گوگل،در ده هزار سایت لینک شوید
جهت افزایش رتبه و بازدید سایت بصورت رایگان وارد سایت شوید و سایت خود را در ده هزار سایت بصورت اتوماتیک و با ...
وحید نجفی،    تهران،  
قيمت: به

18/9/97
سئو سایت، بهینه سازی سایت و افزایش رتبه گوگل

سئو سایت، بهینه سازی سایت و افزایش رتبه گوگل
بهینه‌سازی موتور جستجو ؛ به انگلیسی : (Search Engine Optimization) به اختصار سئو به انگلیسی: (SEO) شیوه های کارا برای بهتر ...
جهان پیوندآریا،    اصفهان،   تماس: 09133133941-09135093941
قيمت: توافقی

27/8/97
سامانه افزایش بازدید سایت و بهبود رتبه آلکسا و گوگل

سامانه افزایش بازدید سایت و بهبود رتبه آلکسا و گوگل
بازدیدساز یو الکساuAlexa یک سایت افزایش بازدید با بهترین روش موجود است به گونه ای که در بهبود رتبه الکسای سایت ...
حسن نجات بخش،    تهران،   تماس: 0919203518

19/8/97
درج رپورتاژ آگهی حاوی بک لینک سایت شما در 50 سایت قدرتمند

درج رپورتاژ آگهی حاوی بک لینک سایت شما در 50 سایت قدرتمند
همه سایت هایی که رپورتاژ آگهی شما در آن درج می شود دارای موز اتوریتی بالای 30 می باشند    یکی از ویژگی ...
آسا گوهری،    تهران،   تماس: 09108816590
قيمت: 75000

31/6/97
سئو سایت ،بهینه سازی سایت،بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو، سه سوت وب

سئو سایت ،بهینه سازی سایت،بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو، سه سوت وب
در این مقاله قصد داریم به معرفی سایت سه سوت وب برای آموزش کاربردی سئو و یا آموزش سئو در کرج به صورت آنلاین و ...
سه سوت وب،    تهران،   تماس: 09306528357
قيمت: 1000

23/2/97

طراحی و راه اندازی سایت | سئو و بهبود رتبه سایت | افزایش سرعت لود سایت
طراحی و راه اندازی انواع سایت : |خبری|،|سازمانی|،|شرکتی|،|تبلیغاتی|،|فروشگاهی| و ...    افزایش امنیت وب ...
تیم توسعه دهنده نرم افزار مدرن پلاس،    تهران،   تماس: 09127014775
قيمت: توافقی

22/1/97
فروش پکیج های بک لینک

فروش پکیج های بک لینک
بک لینک ها در واقع همان لینک هایی هستند که از طرف سایت های دیگر به سایت شما وارد می شوند. در واقع می توان گفت ...
آقای علی پور/پاریس لینک،    لرستان،   تماس: 02128421630-09126985972
قيمت: 0

5/9/96
طراحی سایت و سئو  طراحی وب سایت بهینه سازی شده برای موتورهای جستجو

طراحی سایت و سئو طراحی وب سایت بهینه سازی شده برای موتورهای جستجو
پس از تجربه 15 ساله تیم دارکوب مجموعه ای جدید با نام شرکت آروین کارن با سبک و رویکردی جدید توسط تیم اجرایی آن ...
طراحی سایت دارکوب،    تهران،   تماس: 22372536 - 22362640 - 22352431

26/1/96

پاورپوینت بهینه سازی موتورهای جستجو ،SEO
در این نوشتارسعی بر این شده است که مطالعه ای بر علم سئو یا بهینه سازی موتورهای جستجو داشته باشیم. برای این ...
mofiddownload،    خراسان،  
قيمت: 3000

15/10/95
 خدمات بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو مهمترین گام بعد از طراحی سایت

خدمات بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو مهمترین گام بعد از طراحی سایت
خدمات بهینه سازی و سئو کاری وبسایت یا وبلاگ        خدمات بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو ...
پیشگامان،    آذربايجان شرقي،   تماس: 04115551183

12/4/96
موبایل با صفحه کریستالی / گوشی شیشه ای

موبایل با صفحه کریستالی / گوشی شیشه ای
موبایل با صفحه کریستالی / گوشی شیشه ای        موبایل با صفحه کریستالی / گوشی شیشه ای        این ...
فروشگاه موبایل آرش،    تهران،   تماس: 09194834369
قيمت: 125 هزار تومان
خرید و فروش لپ تاپ دست دوم
لپ تاپ دست
تلفن:09121011804
شرکت طراحی سایت راد وب
RAD WEB
تلفن:05138538777
جت پرینتر و تاریخ زن
شرکت دیده بنیان
تلفن:02128426020
طراحی سایت سئو دارکوب
طراحی سایت دارکوب
تلفن:02122083926
قابلیت عادی و ویژه سایت رایگان بفروش
طراحی سایت دارکوب
تلفن:02122083926
اموزش تعمیرات ECU
مافک خودرو
تلفن:02144273327