Search

چهارشنبه 5 تير 1398

منو

آگهي هاي آموزش

مجموعه بی نظیر آموزش زبان انگلیسی Result
همه آگهی های ارزانستان


قيمت:  به سایت مراجعه فرمایید

آموزش » زبان

مجموعه بی نظیر آموزش زبان انگلیسی Result

مجموعه آموزش زبان انگلیسی بی نظیر و کمیاب Result به صورت یکجا و با قیمتی استثنائی. این مجموعه در کل وب سایت ها برای اولین بار است که به صورت کامل و یکجا توسط ارزانستان قرار داده شده است.این مجموعه شامل بسته های آموزشی English Result , Business Result و Exams Result می باشد.
www.Arzanestan.ir
این مجموعه محصول موسسه Oxford University Press می باشد که مجموعه های آموزشی منحصر به فردی را تا به حال ارائه کرده است که English File نیز دیگر مجموعه این موسسه است که در ارزانستان میتوانید به صورت کامل و با قیمتی ارزان تهیه فرمایید.
www.Arzanestan.ir
ویژگی این مجموعه همانطور که گفته شد کامل بودن آن است که برخی مجموعه ها مانند Exams Result را در هیچ سایت دیگری نمیتوانید این چنین کامل و یکجا تهیه نمایید.
مجموعه English Result
www.Arzanestan.ir
مجموعه آموزش زبان انگلیسی English Result یکی از معروف ترین بسته های آموزشی دانشگاه آکسفورد Oxford University Press می باشد که زبان آموزان می توانند از آن برای فراگیری زبان انگلیسی و همچنین تقویت زبان خود استفاده کنند. این مجموعه توسط اساتید برجسته زبان، آقای Mark Hancock و آقای Annie McDonald تهیه شده و دارای چهارسطح مختلف می باشد که به ترتیب شامل Elementary, Pre-Intermediate, Intermediate, Upper-Intermediate است. هر کدام از سطح های این بسته آموزشی خود به بخش های مختلف تقسیم می شوند که به طور کلی در هر سطح شامل فیلم های آموزشی با فرمت AVI، کتاب های الکترونیکی با فرمت PDF و فایل های صوتی با فرمت MP3، می باشد که هر کدام از آنها نیز دارای قسمت های مختلفی هستند به عنوان مثال در کتاب های الکترونیکی، کتاب هایی با عنوان Student’s Book, Teacher’s Book, Work Book, Resource Book, Work Book Key و … قرار گرفته و یا در بخش فایل های صوتی، فایل صوتی مربوط به هر کدام از کتاب ها قرار گرفته تا به درک بهتر زبان آموزان از مطالب موجود در کتاب ها کمک کند. علاوه بر آن، فیلم های آموزشی این مجموعه به دو بخش Student’s DVD و Teacher’s DVD تقسیم شده تا علاوه بر زبان آموزان، اساتید زبان هم بتوانند از آنها استفاده کنند. یکی دیگر از ویژگی های فیلم های آموزشی این مجموعه دارا بودن زیرنویس انگلیسی است که سبب می شود زبان آموز در هنگام تماشای فیلم ها، درک صحیح و دقیقی نسبت به کلمات و جملات گفته شده، داشته باشد.
مجموعه Business Result
www.Arzanestan.ir
مجموعه Business Result یک دوره پنج سطحی از مقدماتی تا پیشرفته است، که توسط انتشارات Oxford به جهت آموزش زبان انگلیسی تجارت و کسب و کار تولید شده است. این سری از کتاب ها دارای بخش ها متنوعی از موضوعات مرتبط با کسب کار است که شامل مباحث گوناگونی از جمله، شغل ها، استخدام، محصولات و کالاها، سفرهای تجاری، کارهای تیمی، ارتباطات و … می شود. از ویژگی های مثبت این مجموعه می توان به موارد زیر اشاره نمود:
www.Arzanestan.ir
-دارا بودن فایل های PDF ،فایل های صوتی و نرم افزار آموزشی

- آموزش لغات و اصطلاحات اساسی مرتبط با هر درس

- تمرین های کاربردی درس به درس

- مطالعات موردی واقعی دنیای واقعی کسب و کار

- ارائه پیشنهادات و تفاسیر از مدرسه بازرگانی کرانفیلد
مجموعه Exams Result

مجموعه Exams Result نیز همانگونه که از نامش پیداست برای آماده سازی زبان آموزان برای امتحان های FCE ,PET و CAE مناسب میباشد. این مجموعه شامل سه زیر مجموعه PET Result ,FCE Result و CAE Result است و شامل فایل های صوتی ,PDF و ویدیویی می باشد که به صورت یکجا و کامل میتوانید تهیه کنید.

PET مخفف عبارت (Preliminary English Test) می باشد. این آزمون برای افرادی که می توانند انگلیسی گفتاری و نوشتاری در سطح متوسطه به کار ببرند طراحی شده است.

FCE مخفف عبارت ( First Certificate in English )، آزمونی در سطح فوق متوسط می باشد. FCE آزمونی ایده آل برای افرادی است که می خواهند انگلیسی را در محیط کار و یا در محیطی آموزشی بکار برند.

CAE مخفف عبارت ( Certificate in Advanced English )، آزمونی در سطح پیشرفته می باشد که رسماً توسط دانشگاهها، کارفرمایان و دولتها در سراسر جهان به رسمیت شناخته می شود.

تلفن: 09132885586
Email:
منطقه: اصفهان
آدرس: www.Arzanestan.ir

http://Arzanestan.ir

به اشتراک بگذارید:

تماس با آگهی دهنده (ارزانستان)
در مورد: مجموعه بی نظیر آموزش زبان انگلیسی Result

نام:

موبایل:

ایمیل:

پیام:

کلمات کلیدی:
- - - - - -

لطفا از پرداخت وجه قبل از دریافت کالا یا خدمات خودداری نمایید. سایت ایفروش مسوولیتی در مورد آگهی ها ندارد

554
بازدید25/11/97
 مجموعه آموزش زبان انگلیسی English Result All Levels

مجموعه آموزش زبان انگلیسی English Result All Levels
مجموعه English Result یکی از معروف ترین بسته های آموزشی دانشگاه آکسفورد Oxford University Press می باشد که زبان آموزان می توانند ...
ارزانستان،    اصفهان،   تماس: 09132885586
قيمت: به سایت مراجعه فرمایید
کاملترین پکیج آموزش رزین
آموزشگاه هنری آوا
تلفن:09192621094
ارزانترین آموزشگاه نقاشی
آموزشگاه هنری آوا
تلفن:021-66958134
ارزان ترین دوره آموزش موسیقی
آموزشگاه هنری آوا
تلفن:02166958134
آموزش کاملا عملی کفپوش 3 بعدی و سقف کشسان
آموزشگاه هنری آوا
تلفن:09192621094
آموزش سئو سایت
newseo
تلفن:09369362739
پذیرش تضمینی مقاله در ژورنالهای معتبر ISI
چاپ تضمینی مقاله
تلفن:09117118712