Search

آدينه 10 تير 1401

منو

آگهي هاي آموزش

آموزش » فنی و حرفه ای

عیب یابی منابع تغذیه سوئیچینگ


تعمیر منبع تغذیه سوئیچینگ ( SMPS )آیا شما LCD TV ، PLASMA ، تلویزیون ، مانیتور ، DVD ، VCD ، دوربین مدار بسته ، چاپگر ، آداپتور لپ تاپ ، XBOX ، دستگاه های صوتی ، پروژکتور ، منبع تغذیه کامپیوتر و غیره را تعمیر می کنید .شما به این کتاب قدرتمند که نشان می دهد چطور یک تعمیرکار حرفه ای در تعمیر منابع تغذیه شوید نیاز دارید.

در کمتر از 7 روز (گارانتی شده )به شما همه رازهای تعمیر منابع تغذیه سوئیچینگ را نشان خواهم داد و اینکه چگونه می توانید تعمیر منابع تغذیه سوئیچینگ SMPS را در خانه به راحتی انجام دهید. با روش ها و تکنیک های آزمایش شده که در تمام دنیا کار می کند.چند ایمیل که از طرف خواننده های کتاب به ما ارسال شده است :

به خاطر کتابتان از شما تشکر می کنم من آن را دانلود کردم. این کتاب عالی است و من آنرا یک کتاب که همیشه باید روی میز تعمیرم باشد می شناسم. این کتاب غنی از راه حل های عملی تعمیر منابع تغذیه سوئیچینگ است.

Max Yabri

Papua new Guineaبا سلام

من بسیار هیجان زده ام ! من اولین منبع تغذیه خود را تعمیر کردم . مشکل ، چشمک زدن پاور بود

با کمک کتاب شما به سرعت مشکل را پیدا کردم ! مشکل از اپتوکوپلر 4N34 بود .

Riaan آفریقای جنوبی

تعمیر کار الکترونیک عزیز

اجازه دهید سریع به اصل موضوع بپردازم . شما اینجا هستید چون می خواهید یاد بگیرید چطور منابع تغذیه سوئیچینگ را تعمیر کنید و مطمئن نیستید چطور این کار را انجام دهید. یا اطلاعات مقدماتی را دارید اما در تلاش هستید چون ادعاهای زیادی در مورد آسان بودن تعمیر منابع تغذیه شنیده اید که می گویند چقدر آسان بود.من یک تعمیرکار حرفه ای الکترونیک هستم و نوشتن کتاب تعمیر منابع تغذیه سوئیچینگ را تازه به اتمام رسانده ام .

این کتاب الکترونیکی یک دوره آموزشی کامل است که شامل بهترین استراتژی ها و روش های من در رفع ایراد منابع تغذیه سوئیچینگ می باشد .سعی کرده ام آسان ترین روش ها را برای تعمیر منابع تغذیه سوئیچینگ ارائه دهم و با اطمینان می توانم بگویم ... این خیال پردازی نیست . می توانم به شما نشان دهم چطور آن را انجام می دهم.عیب یابی و تعمیر منابع تغذیه سوئیچینگ می تواند بینهایت گیج کننده باشد، اگر کسی را نداشته باشید که شما را در تمام مراحل کار راهنمایی کند.

می دانم که وقتی این سایت را پیدا کردید خوشحال شدید چونکه بالاخره یک راه مطمئن و گارانتی شده آموزش رازهای تعمیر منابع تغذیه سوئیچینگ وجود دارد.

من رازهای تعمیر را در یک کتاب الکترونیکی گرد آوری کرده ام و این رازها را نمی توانید در جاهای دیگری پیدا کنید.این کتاب برای افرادی که قبلا مقداری تجربه تعمیر لوازم الکترونیکی دارند یا در این شغل مشغول به کار هستند مناسب است.- چرا شما باید به حرف های من گوش کنید ؟ چه چیزی باعث می شود من یک متخصص در زمینه تعمیر منابع تغذیه سوئیچینگ شوم ؟برای شروع ، به مدت 20 سال است که در زمینه تعمیر لوازم الکترونیکی کار می کنم .

و هزاران منبع تغذیه سوئیچینگ را تعمیر کرده ام و بسیاری از مشکلات منابع تغذیه سوئیچینگ را حل کرده ام .

من یک مربی آموزشی هستم که تعمیر لوازم الکترونیکی را تدریس می کنم و چندین کتاب الکترونیکی در زمینه تعمیر لوارم الکترونیکی نوشته ام .

نام: vosough
تلفن: 09118747767
Email:
منطقه: گلستان

http://www.etamir.ir

به اشتراک بگذارید:

تماس با آگهی دهنده (vosough)
در مورد: عیب یابی منابع تغذیه سوئیچینگ

نام:

موبایل:

ایمیل:

پیام:

کلمات کلیدی:

لطفا از پرداخت وجه قبل از دریافت کالا یا خدمات خودداری نمایید. سایت ایفروش مسوولیتی در مورد آگهی ها ندارد

173
بازدید10/4/01
مهارت عملی عیب یابی منابع تغذیه سوئیچینگ بخش 3

مهارت عملی عیب یابی منابع تغذیه سوئیچینگ بخش 3
www.etamir.ir    اصول کار مدار منبع تغذیه سوئیچینگ چاپگر 160    اصول کار مدار فیلتر EMI و مدار یکسوساز ...
vosough،    گلستان،   تماس: 09118747767

10/4/01
مهارت عملی عیب یابی منابع تغذیه سوئیچینگ بخش اول

مهارت عملی عیب یابی منابع تغذیه سوئیچینگ بخش اول
www.etamir.ir    نحوه خواندن نقشه شماتیک    اصول خواندن نقشه شماتیک 2    نقشه شماتیک چیست 2    عناصر ...
vosough،    گلستان،   تماس: 09118747767

10/4/01
مهارت عملی عیب یابی منابع تغذیه سوئیچینگ بخش 2

مهارت عملی عیب یابی منابع تغذیه سوئیچینگ بخش 2
www.etamir.ir    تحلیل خرابی و تست عملی مدارهای منبع تغذیه سوئیچینگ AC/DC    منبع تغذیه خطی 82    منبع ...
vosough،    گلستان،   تماس: 09118747767