Search

يكشنبه 31 شهريور 1398

منو

آگهي هاي صنعت

صنعت » مواد شیمیایی

تخریب کننده (مواد مهندسی ایمن بتن )

تخریب کننده
این محصول متشکل از مواد تخریبی بدون انفجار می باشد که با پتانسیل بالا نهفته در خود و بازدهی بسیار زیاد هر نوع سنگ یا بتن (مسلح یا غیر مسلح) را تخریب و نیز در استخراج از معادن و حفر کانال کاربرد دارد.جهت انجام و استفاده صحیح از مواد مخرب تشخیص موقعیت سنگ با بتن ضروری می باشد.

خواص و اثرات
امکان تخریب مصالح بدون صدا و ارتعاش
هنگام استفاده در محل هایی مجاور مناطق مسکونی خطری نخواهد داشت
سازگاری با آب و هوای کشور
سمی نیست و هیچگونه آسیبی به محیط نمی زند
سهولت کاربرد

موارد کاربرد
احداث تونل ها
گودبرداری و استخراج سنگ های تزئینی
تخریب صخره های سنگی
تخریب در زیر آب
تخریب بتن های مسلح و غیر مسلح نظیر دیوارها و فوندانسیون ها

میزان و روش مصرف
در سنگ ها و بتن های ایستاده و آزاد چال ها به صورت عمودی و در سنگ ها و بتن های نهفته چال ها با زاویه 30 درجه نسبت به محور سنگ یا بتن انتخاب شوند. برای تخریب کامل بهتر است عمق چال ها بین 80% تا 90% ارتفاع سنگ یا بتن انتخاب شوند مواد تخریب کننده در کیسه ها ی25 کیلوگرمی بسته بندی شده است و باید هر کیسه 5 کیلوگرمی 1/35لیتر آب و در زمستان با 5/1 لیتر آب برحسب درجه حرارت محیط تنظیم می شود مخلوط نمود و در محیطی با دمای بین صفر تا 18 درجه سانتی گراد جهت مخلوط کردن آب 25 تا 35درجه سانتی گراد و در دمای بالای 18 درجه از آب سرد معمولی استفاده کرد زمان عملکرد بستگی به دمای محیط دارد و هرچه دمای محیط بالاتر باشد عکس العمل سریعتر انجام میگیرد و بالعکس در محیط های سرد و با درجه حرارت کم زمان عملکرد بالاتر میرود ملات آماده باید حداکثر به فاصله 5 تا 10 دقیقه در داخل چال ها قرار داده شود، به دلیل آنکه ممکن است این ماده در مجاورت هوا توان شیمیایی خود را از دست بدهد، بنابراین بهتر است در آخرین مرحله در کیسه را باز نموده و فورا با آب مخلوط و ملات حاصله را آنقدر بهم زده تا مخلوطی همگن بوجود آید .
آب مصرفی می بایست، تمیز و با دمای مناسب باشد در هوای سرد دمای آب بین 25 تا 35 درجه باشد و آب مصرفی باید عاری از هرگونه مواد زاید شیمیایی باشد تا موجب کاهش فعالیت نگردد.چال ها باید کاملا از خمیر آماده پر شوند، اگر داخل چال ها آب باشد باید خمیر را در کیسه های نایلونی یا لوله های پلی اتیلن با ضخامت کم ریخته و در چال ها جاسازی شود اگر دستورالعمل به درستی اجرا شود پس از 5 تا 6 ساعت برحسب درجه محیط تخریبیمطمئن خواهید شد

نگهداری
این مواد باید در محل خنک و خشک نگهداری شود و کیسه هایباز بلافاصله موردمصرف قرار گیرد، .ضمنا در هر ردیف بیش از چهار کارتن روی هم گذاشته نشود.

نکات ایمنی
از تماس مستقیم دست و چشم ها با مواد خودداری فرماییداز نگاه کردن مستقیم به سوراخ های پر شده از ملات تخریب کننده خودداری فرمایید. در موقع مخلوط کردن و آماده سازی ملات تا پایان ریختن آن در چال ها استفاده از دستکش لاستیکی و عینک ایمنی و ماسک الزامی است.
نظر به این که تخریب کننده دارای خاصیت قلیایی بالایی است و PHآن نزدیک به 13 می باشد، لذا در صورت آلودگی پوست یا چشم فورا با آب سرد و تمیز شستشو دهید در صورت آلوده شدن پوست یا چشم بوسیله مواد پس از شستشو با آب سرد حتما به پزشک مراجعه فرمایید.

تخریب کننده
شناختن موقعیت قرار گرفتن سنگ یا بتن به این صورت است که آیا سنگ یا بتن آزاد است یا در خاک نهفته است و آیا بتن مورد تخریب مسلح است یا غیر مسلح، هر یک از این موارد در نحوه چال زدن و تعداد مورد نیاز چال و فاصله چال ها از یکدیگر تفاوت هایی دارند که به شرح ذیل می باشد :

حفر چال در سنگ یا بتن (غیر مسلح)ایستاده وآزاد
فاصله چال ها نسبت به یکدیگر بایدمنظم و به یک اندازه باشد.
شماره مته ای که در چال زدن به کار می رود باید مناسب انتخاب گردد.
ه%D

Email:
منطقه:
به اشتراک بگذارید:

تماس با آگهی دهنده ()
در مورد: تخریب کننده (مواد مهندسی ایمن بتن )

نام:

موبایل:

ایمیل:

پیام:

کلمات کلیدی:

لطفا از پرداخت وجه قبل از دریافت کالا یا خدمات خودداری نمایید. سایت ایفروش مسوولیتی در مورد آگهی ها ندارد

32
بازدید9/11/97
تخریب کننده بتن/مواد مهندسی ایمن بتن

تخریب کننده بتن/مواد مهندسی ایمن بتن
تخریب کننده بتن    این محصول متشکل از مواد تخریبی بدون انفجار می باشد که با پتانسیل بالا نهفته در خود ...
مواد مهندسی ایمن بتن،    تهران،   تماس: 021-77740851-5
قيمت: 0
اسید فلوریدریک
مهندس شادرام
تلفن:09127996
آراکس شیمی تولید کننده سود پرک
آراکس شیمی
تلفن:09120850450
تولید کننده پراستیک اسید ( اکسیدین )
آرال شیمی گلستان
تلفن:017-32166290
فروش مواد شوینده و پاک کننده
سعید ارجمندی
تلفن:09338090193
سود پرک 98%
آراکس شیمی
تلفن:09120850450
پخش لوله و پروفیل استیل
پارس استیل ایرانیان
تلفن:02166391714
محصولات پودری لبنی
غفاری
تلفن:09121068693
دستگاه جوجه کشی هوشمند خانگی
سید یاسر محمدی
تلفن:09388109075