Search

چهارشنبه 30 مرداد 1398

منو

جستجو : lc


28/5/98

نمایندگی فروش انواع دستگاه های HPLC – UPLC- UHPLC- UFLC – LC/MS – LC/MS/MS از کمپانی های مختلف WATERS- AGILENT-HITACHI - SHIMADZU
مایع ، سیستم هایی همچون UPLC، UHPLC، UFLC، LC/MS، LC/MS/MS را راه ... اندازی ... ... کرده ... ... و دامنه کاربردهای HPLC را افزایش داده اند. بعنوان ... مایع کوپل شده با دتکتور جرمی(LC/MS/MS) به عنوان یکی از قوی‌ترین ... ﻣﺎﯾﻊ - ﻃﯿﻒ ﺳﻨﺠﻰ ﺟﺮﻣﻰ (LC-MS) ﯾﮑﻰ از روش ﻫﺎى آﻧﺎﻟﯿﺰ ...
ویتا طب کوشا،    تهران،   تماس: 02122277131-02122919474-02175311
قيمت: 0

28/5/98

نمایندگی انواع دستگاه های HPLC – UPLC- UHPLC- UFLC – LC/MS – LC/MS/MS از کمپانی های مختلف(شیمادزو) WATERS-AGILENT-HITACHI- SHIMADZU
مایع ، سیستم هایی همچون UPLC، UHPLC، UFLC، LC/MS، LC/MS/MS را راه ... اندازی ... ... کرده ... ... و دامنه کاربردهای HPLC را افزایش داده اند. بعنوان ... مایع کوپل شده با دتکتور جرمی(LC/MS/MS) به عنوان یکی از قوی‌ترین ... ﻣﺎﯾﻊ - ﻃﯿﻒ ﺳﻨﺠﻰ ﺟﺮﻣﻰ (LC-MS) ﯾﮑﻰ از روش ﻫﺎى آﻧﺎﻟﯿﺰ ...
ویتا طب کوشا،    تهران،   تماس: 02122277131-02122919474-02175311

30/5/98

دستگاه LC/MS/MS / مدل API 3200/ برند AB-Sciex
مایع کوپل شده با دتکتور جرمی(LC/MS/MS) به عنوان یکی از قوی‌ترین ... به‌کار گرفته می شود. دستگاه LC/MS/MS مدل API 3200 یک طیف سنج ... اطمینان بالایی دارد. دستگاه LC/MS/MS مدل API 3200 از کمپانی ...
ویتا طب کوشا،    تهران،   تماس: تلفن تماس:75311-021 02122919474-02122919720-02166714405

30/5/98

نمایندگی فروش انواع دستگاه های HPLC – UPLC- UHPLC- UFLC – LC/MS – LC/MS/MS از کمپانی های مختلف WATERS- AGILENT-HITACHI - SHIMADZU
مایع ، سیستم هایی همچون UPLC، UHPLC، UFLC، LC/MS، LC/MS/MS را راه ... اندازی ... ... کرده ... ... و دامنه کاربردهای HPLC را افزایش داده اند. بعنوان ... مایع کوپل شده با دتکتور جرمی(LC/MS/MS) به عنوان یکی از قوی‌ترین ... ﻣﺎﯾﻊ - ﻃﯿﻒ ﺳﻨﺠﻰ ﺟﺮﻣﻰ (LC-MS) ﯾﮑﻰ از روش ﻫﺎى آﻧﺎﻟﯿﺰ ...
ویتا طب کوشا،    تهران،   تماس: 02122277131-02122919474-02175311

30/5/98

فروش LC-MS/ مدل G1946A/ کمپانی AGILENT
ویژه دستگاه LC/MS مدل G1946A ساخت کمپانی AGILENT/ ... شرکت ویتا طب کوشا دستگاهLC/MS برای آنالیز جرمی و جداسازی ... کم شناسایی نمود. دستگاه LC-MS مدل G1946A برند اجیلنت دارای ... HPIB Communications • نرم افزار G2710A LC/MS Chemstation • کامپیوتر جدید ...
ویتا طب کوشا،    تهران،   تماس: 02122277131-02122919474-02175311

2/5/98

مولتی متر هیوکی ، اهم متر HIOKI، میلی اهم متر کیوریتسو ، میکرو اهم متر KYORITSU ، LCR متر فولوک ، LC متر فلوک ، کلمپ متر FLUKE ، کلمپ آمپر متر مگر ،
شرکت فنی و مهندسی راد الکتریک نماینده انحصاری محصولات برند GOLDSTAR کره و توزیع کننده محصولات شرکت های HIOKI و NISHIZAWA ... ، میکرو اهم متر KYORITSU ، LCR متر فولوک ، LC متر فلوک ... ، کلمپ متر FLUKE ...
راد الکتریک،    تهران،   تماس: 36614690-99
قيمت: لطفا تماس بگیرید

18/8/97

فروش پروگرامر Mini MKII_LC
MINI MKII_LC در واقع نسخه‌ی ساده‌تر ... پروگرامر MKII_LC: اتصال به کامپیوتر ... نصب و استفاده از پروگرامر MINI MKII_LC در فایل راهنمای فارسی ...
سیب،    اصفهان،   تماس: 09360023323

30/5/98

فروش قیر نفت جی صادراتی با LC
احتراما معروض می باشم این شرکت با برند تجاری شرکت بازرگانی عرشیا فعالیت خود را در راستای صادرات آزاد و منطبق ...
مهندس آقاجانی،    تهران،   تماس: 09193503747
قيمت: توافقی

30/5/98

فروش قیر 60/70 و 85/100 صادراتی با LC
احتراما معروض می باشم این شرکت با برند تجاری شرکت بازرگانی عرشیا فعالیت خود را در راستای صادرات آزاد و منطبق ...
مهندس آقاجانی،    تهران،   تماس: 09193503747
قيمت: توافقی

26/5/98

توتال استیشن SANDING مدل STS-752 R6 LC
توتال استیشن SANDING مدل STS-752 R6 LC - دقت 2 ثانیه - بزرگنمائی 30 برابر - برد 600 متر بدون منشور - برد 5000 متر با تک منشور - ... استیشن SANDING مدل STS-752 R6 LC - دقت 2 ثانیه - بزرگنمائی ...
شاهین اربابیان / مقیاس گستر،    تهران،   تماس: 77195752 - 09122035409
قيمت: 0

28/5/98

دستگاه ریست ایسیو ecu
از: دانلود ECU از نوع S2000-SLC دانلود کلیه ECUهای SIEMENS دانلود(فلش) ... برای ECUهای : Sagem(SLC-ILC-LC) VALEO SIEMENS All SID's کلیه ... ... زیمنسهای ...
محمد براتی،    اصفهان،   تماس: 09133252783
قيمت: 400000

8/4/98

پر.گرامر ایسیو ecu
از: دانلود ECU از نوع S2000-SLC دانلود کلیه ECUهای SIEMENS دانلود(فلش) ... برای ECUهای : Sagem(SLC-ILC-LC) VALEO SIEMENS All SID's کلیه ... ... زیمنسهای ...
مهندس براتی،    اصفهان،   تماس: 09133252783
قيمت: 400000

2/3/98

کابل فیبر نوری نکسانس فروش کابل فیبر نوری فیبر نوری NEXANS
MODE SC - SC DUPLEX 10M FIBER OPTIC PATCH CORD SC - LC PATCH CORD MULTI MODE SC - LC DUPLEX 1M PATCH ... CORD MULTI MODE SC - LC ... DUPLEX 3M PATCH CORD MULTI MODE SC - LC ... DUPLEX 5M PATCH CORD MULTI MODE SC - LC ... DUPLEX 10M PATCH CORD SINGEL MODE SC - ... LC DUPLEX 1M PATCH CORD SINGEL MODE SC - LC ... DUPLEX 3M PATCH CORD SINGEL MODE SC - LC ...
علی فرهانی،    تهران،   تماس: 88929863

2/3/98

مرکز کتنرل تهیه و توزیع فیبر نوری ایرانیان
optic patch cable multi mode sc-lc dublex 1m=هر عدد= 28.000 =تومان ... Fiber optic patch cable multi mode sc-lc dublex 3m=هرعدد= 33.000 =تومان ... Fiber optic patch cable multi mode sc-lc dublex 5m=هر عدد= 36.000 =تومان Fiber ... optic patch cable multi mode sc-lc dublex 10m=هر عدد= 43.000 =تومان ...
علی فرهانی،    تهران،   تماس: 88929122

2/3/98

واردکننده پچ کورد اورجینال OM3 برندرکس، فروش پچ کورد اصل برندرکس
نوع OM3 مالتی مود داپلکس 2 متری LC-SC شرکت برندرکس پچ کورد ... نوع OM3 مالتی مود داپلکس 3 متری LC-SC شرکت برندرکس پچ کورد ... نوع OM3 مالتی مود داپلکس 2 متری LC-LC شرکت برندرکس پچ کورد ... فیبر ... نوع OM3 مالتی مود داپلکس 3 متری LC-LC شرکت برندرکس پچ کورد ...
پارمیس زند،    تهران،   تماس: 02188958489
قيمت: 000

25/1/98

انواع رابط های فیبر نوری (پیگتیل و پچکورد) اکسین
مالتی مود پچ کورد SC-SC پچ کورد SC-LC پچ کورد SC-FC پچ کورد SC-ST پچ ... کورد LC-LC پچ کورد LC-FC پچ کورد LC-ST پچ ... ... کورد FC-ST پیگتیل ... فیبر ... نوری LC مالتی مود پیگتیل فیبر ... نوری LC سینگل مود پیگتیل فیبر ... و هیبرید آداپتور SC آداپتور LC آداپتور FC آداپتور ST آداپتور ...
اکسین تلکام،    تهران،   تماس: 021-88851270
قيمت: تماس بگیرید

30/5/98

فروش انواع دستگاه های آنالیتیکال/تجهیزات آزمایشگاهی
طب کوشا: فروش ویژه دستگاه HPLC: Modules & Systems فروش ویژه ... دستگاه HPLC مدل Agilent 1100 فروش ویژه دستگاه ... HPLC مدل Agilent 1200 فروش ویژه دستگاه ... HPLC مدل Waters Alliance 2695 فروش ویژه ... دستگاه HPLC مدل Waters Alliance 2795 فروش ویژه ...
ویتا طب کوشا،    تهران،   تماس: 02122277131-02122919474-02175311

20/3/98

فروش پلی اولفین الاستومر فروش POE
سخن مدیرعامل ضمن عرض سلام احتراما به استحضار می رساند, شرکت بسپار توسعه یاران یکی از بزرگترین شرکت‌های ... POE در گرید های محتلف از جمله LC-565 LC-370 LC-670 لازم به ذکر ... است ... در ...
بسپار توسعه یاران،    تهران،   تماس: 02144787156 / 09301503350/ 09133520576 / 09187037127

23/5/98

خدمات بازرگانی خارجی- صادرات و واردات کالا وخرید کالا
از سراسر دنیا در مقابل دریافت LC ریالی داخلی • صادارات ... به تمام دنیا و دریافت هر نوع LC معتبر خارجی در جهت محصولات ...
حمیدحسینی/توسعه تمدن پارسیان،    تهران،   تماس: 02122858032

23/5/98

آلما شبکه ارائه کننده کابل لیونی Leoni
تیل pigtail لیونی آلمان از نوع SC و LC - انواع پچ کورد فیبر نوری ... LC-LC ، SC-SC و SC-LC در طول های ... 1، ... 2 و 3 متر لازم ...
آلما شبکه،    تهران،   تماس: 66419334
قيمت: بهترین قمیت

2/3/98

فروش کابل فیبر نوری نگزنس با قیمتی استثنایی، مهشید یکتا
،SC- SC آداپتور فیبر نوری SC، SC- LC آداپتور فیبر،کابل فیبر ... ،SC- SC آداپتور فیبر نوری SC، SC- LC آداپتور فیبر،کابل فیبر ...
مهشید یکتا،    تهران،   تماس: 02188958489
قيمت: 00000000

24/5/98

کابل فیبر نوری
فیبر نوری با کاور فلزی MTRJو SC , LC , FC انواع کانکتورهای فیبرانواع ... Panel - Pigtail – Patch cordدر انواع SC , FC , LC , ST با ارائه انواع کابلهای ...
شاذ الکتریک،    تهران،   تماس: 66735026

8/4/98

تبدیل ایسیو پراید به پژو 206
بلعکس تبدیل 206 به ایسیوهای PL4 - SLC-ILC-LC و بلعکس تبدیل پراید ... ... معمولی ... بلعکس تبدیل پراید به ایسیوهای SLC-ILC-LC-PL4 و بلعکس با این پروژه ... ... ... خاموش می شود. دانلود ایسیوهای SLC که دور موتور افت کرده و ...
مهندس محمد براتی،    تهران،   تماس: 09133252783
قيمت: 200000

8/4/98

فروش قطعات ایسیو ECU
و 405 تبدیل 206 به ایسیوهای PL4 - SLC-ILC-LC تبدیل پراید معمولی ... به ... ... پیکان تبدیل پراید به ایسیوهای SLC-ILC-LC-PL4 با این پروژه می ... توانید ... ... خاموش می شود. دانلود ایسیوهای SLC که دور موتور افت کرده و ...
براتی،    تهران،   تماس: 09133252783
قيمت: 200000

2/3/98

فروش کابل فیبر نوری وارد کننده فیبرنوری نگزانس مهشید یکتا
SC- SC آداپتور فیبر نوری SC, SC- LC آداپتور فیبر کابل فیبر ... SC- SC آداپتور فیبر نوری SC, SC- LC آداپتور فیبر کابل فیبر ...
مهشید یکتا،    تهران،   تماس: 02188929864
قيمت: 0

28/2/98

فروش انواع آداپتر تار فیبر نوری (Bare Fiber Adapter ) و تضعیف کننده فیبرنوری ( Attenautor )
نوری 3) ST آداپتر فیبر نوری 4) LC آداپتر فیبر نوری انواع ... نوع کانکتور : FC – SC – E2000 – DIN – LC نوع پولیش : PC – SPC – UPC ...
نوین الکترونیک صنعت زندیگان،    مركزي،   تماس: 09307944433 – 08633257087
قيمت: لطفا تماس بگیرید

28/2/98

فروش انواع مختلف پچ کورد ( PATCH CORD) پیگتیل (PIGTAIL)
پچ کورد شامل مجموعه ای از خصوصیات است که با انتخاب هر یک از آنها رابط ویژه هر دستگاه با OCDF یا دستگاههای دیگر ... 2) Tight Tube انواع کانکتور : FC , LC , SC , ST , MT , MTRJ , MU , DIN , D4 , ...
نوین الکترونیک صنعت زندیگان،    مركزي،   تماس: 09307944433 – 08633257087
قيمت: لطفا تماس بگیرید

5/1/98

واردات شمش طلا مدل هالمارک سوئیس
شمش طلا مدل هالمارک سوئیس و تاریخ تولید جدید به میزان صد تن آماده فروش با پنج درصد تخفیف نسبت به قیمت روز لندن ... ...
LC-moshaver،    تهران،   تماس: 09121904511

21/6/97

تجهیزات شبکه وفیبرنوری
های سینگل مود OS2 و مالتی مود, lc ,sc OM4 انواع پیگتیل های ... مود کانکتورهای سینگل مود lc ,sc انواع پج پنل های 12 ...
farabordsp55،    اصفهان،   تماس: 03132737044

22/5/98

تولید کننده انواع پچپنل های رک مونت و پچپنل دیواری فیبر نوری
انواع پچ پنل رک مونت(Rack mount)به شرح زیر می باشد : -پچپنل رک مونت 48 کر با پورت SC -پچپنل رک مونت 24 کر با پورت SC -پچپنل ... SC-SX -پچپنل رک مونت 48 کر با پورت LC - انواع پچپنل دیواری ...
شرکت آرال،    تهران،   تماس: 22646131-09125709177
قيمت: تماس بگیرید

5/5/98

قیمت خرید LCR متر / ظرفیت سنج خازن (خازن سنج) LCR meter/Capacitance Meter
فراهم آورده است. برخی از LCR متر های موجود در سایت ... سی آر متر حرفه ای مدل LCR-9184 • LCR متر مدل LCR-9073 • ظرفیت ... ... سنج خازن مدل ... سنج خازن ساخت شرکت مستک: • LCR سنج حرفه ای اتو رنج مدل ... سنج تولید کمپانی CEM: • LCR متر حرفه ای مدل DT-9935 LCR ...
مرجع تجهیزات اندازه گیری ایران،    تهران،   تماس: 02188193206
قيمت: مراجعه به سایت

8/4/98

دستگاه انژکتورشوی و پروگرام ایسیو ecu
از: دانلود ECU از نوع S2000-SLC دانلود کلیه ECUهای SIEMENS دانلود(فلش) ... برای ECUهای : Sagem(SLC-ILC-LC) VALEO SIEMENS All SID's کلیه ... ... زیمنسهای ...
محمد براتی،    اصفهان،   تماس: 09133252783
قيمت: 400000

8/4/98

دستگاه ریست ایسیو ecu
از: دانلود ECU از نوع S2000-SLC دانلود کلیه ECUهای SIEMENS دانلود(فلش) ... برای ECUهای : Sagem(SLC-ILC-LC) VALEO SIEMENS All SID's کلیه ... ... زیمنسهای ...
مهندس براتی،    اصفهان،   تماس: 09133252783
قيمت: 400000

2/3/98

جشنواره فروش ویژه کابل فیبرنوری نگزانس سینگل مود و مالتی مود
OPTIC PATCH CORD SC - LC PATCH CORD MULTI MODE SC - LC DUPLEX 1M PATCH ... CORD MULTI MODE SC - LC ... DUPLEX 3M PATCH CORD MULTI MODE SC - LC ... DUPLEX 5M PATCH CORD MULTI MODE SC - LC ... DUPLEX 10M PATCH CORD SINGEL MODE SC - ... LC DUPLEX 1M PATCH CORD SINGEL MODE SC - LC ... DUPLEX 3M PATCH CORD SINGEL MODE SC - LC ... DUPLEX 5M PATCH CORD SINGEL MODE SC - LC ...
ایران بلدن،    تهران،   تماس: 02188929122
قيمت: 0

21/11/97

تعمیرات تخصصی انواع مانیتور LCD & LED
- خرابی برد - شکستگی - ضربه - lcd - crt - led پنل - شارپ - مانیتور ... مانیتور ) تعمیرات ، شامل تعمیر LCD و LED ، مانیتور LCD و LED - ... تعویض و تعمیر بردو ... انواع مانیتور CRT ، LCD ، LED ، 3D تعمیر مانیتورهای ... سی دی ، تعمیر ال ای دی ، تعمیر LCD , LED ، خرید خراب ، فروش ...
كلباسي،    اصفهان،   تماس: 03132655636 - 09131040108

2/3/98

فروش کابل شبکه رک شبکه کابل فیبر نوری
نوری : کانکتور فیبر نوری ( SC , LC , FC ) PIGTAIL : SC , FC , LC پچ کورد ... کابل , کابل فیبر ... فیبر نوری SC , پچ کابل فیبر نوری LC ,پچ کورد فیبر نوری FC , ... , پیگتیل فیبر نوری SC , پیگتیل LC, پیگتیل نگزانسNEXANS , آداپتور ...
آبان شبکه،    تهران،   تماس: 88929864

30/5/98

Heidenhain فروش انکدر هایدن هاین
ACANTO Length Gauge (12 and 30mm) ACANTO is HEIDENHAIN`s new absolute, ultra high accuracy length gauge, which can be ordered in either 12mm or 30mm measuring lengths. Accuracy ...
mogadam peyman،    تهران،   تماس: 02133993009-09124392426
قيمت: 09127701494-33993055

2/3/98

فزوش استثنایی کابل فیبر نوری
مالتی مود و سینگل مود patch cord sc - lc , sc - sc آداپتور فیبر نوری ... نوری : کانکتور فیبر نوری ( SC , LC , FC ) PIGTAIL : SC , FC , LC پچ کورد ... فیبر نوری LC - SC ... , SC - SC , LC - LC انواع کابل ... فیبر نوری ... به ... SC - SC MM 2M PATCH CORD SC - SC MM 5M PATCH CORD SC - LC SM 2M PATCH CORD SC - LC MM 2M PATCH CORD ...
مهشید یکتا ،    تهران،   تماس: 021-88929864

21/11/97

مرکز خدمات و تعمیر انواع مانیتور LCD LED PLASMA
مرکز تعمیر و خدمات تخصصی انواع ال سی دی ال ای دی LED LCD PLASMA و مانیتورهای ال سی دی و ال ای دی - گیرنده های دیجیتال ... تخصصی انواع ال سی دی ال ای دی LED LCD PLASMA و مانیتورهای ال سی ...
كلباسي،    اصفهان،   تماس: 03132655636 - 09131040108

2/3/98

ارائه کننده تجهیزات شبکه فیبر نوری
http://www.360online.ir پچکورد پیگتیل (LC-PC)-(LC-PC) پچکورد پیگتیل (FC-PC)-(LC-PC) ... ... پچکورد پیگتیل (SC-PC)-(LC-PC) ... سینگل مد و مولتی مد داپلکس ... سیمپلکس پچکورد پیگتیل (ST-PC)-(LC-PC) پچکورد پیگتیل (DIN)-(LC-PC) ... پچکورد پیگتیل (FC-PC)-(FC-PC) ...
مهشید یکتا،    تهران،   تماس: 021-88929122
قيمت: 0

2/3/98

نمایندگی تجهیزات فیبر نوری brandrex تهران - 88958489
فیبر نوری مالتی مود از نوع LC داپلکس برندرکس آداپتور ... فیبر نوری مالتی مود از نوع LC چهار گانه برندرکس آداپتور ... فیبر نوری سینگل مود از نوع LC داپلکس برندرکس آداپتور ... فیبر نوری سینگل مود از نوع LC چهار گانه برندرکس کابل ...
نگار فرهنگ،    تهران،   تماس: 02188958489
قيمت: 000

23/5/98

آلما ارائه کننده تجهیزات فیبر نوری
fix - Pigtail SC OM2e - Pigtail SC OS2e - Pigtail LC OM2e - Pigtail LC OS2e - Patch Cord 2m ... OM2e SC-SC Duplex - ... Patch Cord 2m OS2e SC-SC Duplex - Patch Cord 2m OM2e LC-SC Duplex - Patch Cord 3m OM2e LC-SC Duplex - ... Patch Cord 2m OM2e LC-LC Duplex - ... Patch Cord 3m OM2e LC-LC Duplex - ... ... Patch Cord 2m OS2e LC-LC Duplex - ...
آلما شبکه،    تهران،   تماس: 66419334 – 66932635 – 66932688

27/5/98

نمایندگی تجهیزات شبکه لویتونleviton ,کابل شبکه,کیستون,پچکورد,پچپنل
لویتون • پچ کورد فیبر نوری SC/LC لویتون بصورت پچ کورد فیبر ... نوری SC به LC سینگل مود و پچ کورد فیبر ... نوری SC به LC مالتی مود • پچ کورد فیبر ... نوری LC/LC لویتون بصورت پچ کورد ... فیب ... نروی LC به LC سینگل مود و پچ کورد ...
سامانه ارتباط وستا،    تهران،   تماس: 021-88482042-88482043-09126394251
قيمت: 0

2/3/98

جشنواره تابستانی فروش کابل و تجهیزات فیبر نوری
SM PATCH CORD SC – SC MM PATCH CORD SC – LC SM PATCH CORD SC – LC MM PATCH ... CORD LCLC SM PATCH ... CORD LCLC ... MM PATCH ... CORD SC – FC ... SM PATCH ... CORD SC – FC MM PATCH CORD FC – LC SM PATCH CORD FC – LC MM PATCH ... CORD FC – FC SM PATCH ...
خانم نشاط،    تهران،   تماس: 021-88929864

2/3/98

فروش انواع کابل فیبرنوری سینگل مود و مالتی مود
مالتی مود و سینگل مود patch cord sc - lc , sc - sc آداپتور فیبر نوری ... اتصالات فیبر نوری : SC , LC , FC کانکتور فیبر نوری ... : PIGTAIL : SC , FC , LC LC - SC , SC - SC , LCLC : پچ کورد ... ... فیبر نوری ... لطفا ... فیبر نوری SC , پچ کابل فیبر نوری LC ,پچ کورد فیبر نوری FC , پچ ...
ایران بلدن،    تهران،   تماس: 02188929122
قيمت: 0

2/3/98

عمده فروش کابل فیبرنوری فروش کابل فیبرنوری تایوانی اورجینال
: PATCH CORD SC-SC SM PATCH CORD SC-LC SM PATCH CORD SC-FC SM PATCH CORD ... LC-LC SM PATCH CORD FC-FC SM PATCH CORD ... ... SC-SC MM PATCH CORD SC-LC MM PATCH CORD SC-FC MM PATCH CORD ... LC-LC MM PATCH CORD FC-FC MM پیگتیل ... ... : PIGTAIL SC SM PIGTAIL SC MM PIGTAIL LC SM PIGTAIL LC MM لطفا جهت سفارش ...
ایران بلدن،    تهران،   تماس: 02188929122
قيمت: 0

3/3/98

فروش انواع کابل و اتصالات کامپیوتر
فروش عمده لوازم جانبی کامپیوتر و فروشو پخش کلی وجزیی انواع کابل ها و تبدیل های کامپیوتر و موبایل با نازلترین ...
ناصر نادری،    تهران،  
قيمت: تماس تلفنی

2/3/98

فروش کابل فیبر نوری نگزنس
دور انواع کانکتورهای فیبر -SC-LC-FC-MTRJ- انواع مفصل های خاکی انواع ... فیبر نوری SC , پچ کابل فیبر نوری LC ,پچ کورد فیبر نوری FC , پچ ... , پیگتیل فیبر نوری SC , پیگتیل LC, پیگتیل نگزانسNEXANS , آداپتور ... فیبرنوری ,آداپتور فیبر نوری lc , آداپتور sc , آداپتور سینگل ...
ایران بلدن ،    تهران،   تماس: 02188929863

2/3/98

فروش ویژه کابل فیبرنوری نکسانس سینگل مود مالتی مود
اورجینال nexans patch cord sc - sc , lc - lc , fc - fc , sc - lc پچ پنل فیبر ... ... نوری نگزنس ... nexans adapter sc - sc multi mode, sc - lc singel mode لطفا جهت سفارش ... فیبر نوری SC , پچ کابل فیبر نوری LC ,پچ کورد فیبر نوری FC , پچ ... , پیگتیل فیبر نوری SC , پیگتیل LC, پیگتیل نگزانسNEXANS , آداپتور ...
ایران بلدن،    تهران،   تماس: 021-88929864
قيمت: 0

14/5/98

اینکودر هالوشفتTR ELECTRONIC
CEW58M-00162 CEW58M*4096/4096 LJU-Bus *SLG/ME2m ""LC""" "Art.-No. CMW58M-00017 CMW58M*4096/4096 ... V000 SSI SLG/ME5 m""LC""" "Art.-No. CMW58M-00025 CMW58M*4096/4096 ... V000 SSI SLG/ME5 m""LC""" Art.-No. IEV58-00011 IVE58*2048 V000 ...
peyman herman mogadam،    تهران،   تماس: 33999193-4
قيمت: -33999193-0912166223
1(1 تا 50 از بیش از 50 مورد)



استخدام کارشناس و نماینده فروش (بصورت غیر حضوری در  LC-moshaver   ) و با پورسانت عالی - lc  L/C       مشاوره اعتبار اسنادی  (24 ساعته و در سراسر دنیا در حین برگزاری جلسات تجاری  در  LC-moshaver )  - lc انجام کلیه  مکاتبات و عملیات بازرگانی خارجی برای شما ( از راه دور و در دفتر کارخودمان یعنی  LC-moshaver)  - lc
تدریس خصوصی و مشاوره  L/C ( اعتبارات اسنادی در  LC-moshaver ) - lc هایدن هاین خط کش های HEIDENHAIN LS LC  و ایندرامات  - lc مولتی متر هیوکی ، اهم متر  HIOKI، میلی اهم متر کیوریتسو ، میکرو اهم متر KYORITSU ،  LCR متر فولوک ، LC متر فلوک ، کلمپ متر FLUKE ، کلمپ آمپر متر مگر ، - lc
فروش قیر نفت جی صادراتی با LC - lc فروش قیر 60/70 و 85/100 صادراتی با LC - lc توتال استیشن SANDING مدل STS-752 R6 LC - lc
نمایندگی فروش انواع دستگاه های HPLC – UPLC- UHPLC- UFLC – LC/MS – LC/MS/MS   از کمپانی های مختلف WATERS- AGILENT-HITACHI - SHIMADZU - lc نمایندگی فروش انواع دستگاه های HPLC – UPLC- UHPLC- UFLC – LC/MS – LC/MS/MS   از کمپانی های مختلف WATERS- AGILENT-HITACHI - SHIMADZU - lc نمایندگی انواع دستگاه های HPLC – UPLC- UHPLC- UFLC – LC/MS – LC/MS/MS   از کمپانی های مختلف(شیمادزو) WATERS-AGILENT-HITACHI- SHIMADZU - lc
دستگاه LC/MS/MS / مدل API 3200/ برند AB-Sciex - lc فروش LC-MS/ مدل G1946A/ کمپانی AGILENT - lc
فروش ویژه کلر
صدای آب دریا
تلفن:02177714771
کلینیک تخصصی دامپزشکی دکتر ذاکریان
دکتر مجید ذاکریان
تلفن:02122570700
صافی دائم مو
جان د پرل
تلفن:09012947274