Search

پنجشنبه 3 اسفند 1402

منو

جستجو : lc


2/12/02
دستگاه LC/MS/MS / مدل API 3200/ برند AB-Sciex
دستگاه LC/MS/MS / مدل API 3200/ برند AB-Sciex
مایع کوپل شده با دتکتور جرمی(LC/MS/MS) به عنوان یکی از قوی‌ترین ... به‌کار گرفته می شود. دستگاه LC/MS/MS مدل API 3200 یک طیف سنج ... اطمینان بالایی دارد. دستگاه LC/MS/MS مدل API 3200 از کمپانی ...
ویتا طب کوشا،    تهران،   تماس: تلفن تماس:75311-021 02122919474-02122919720-02166714405
2/12/02
نمایندگی فروش انواع دستگاه های HPLC – UPLC- UHPLC- UFLC – LC/MS – LC/MS/MS   از کمپانی های مختلف WATERS- AGILENT-HITACHI - SHIMADZU
نمایندگی فروش انواع دستگاه های HPLC – UPLC- UHPLC- UFLC – LC/MS – LC/MS/MS از کمپانی های مختلف WATERS- AGILENT-HITACHI - SHIMADZU
مایع ، سیستم هایی همچون UPLC، UHPLC، UFLC، LC/MS، LC/MS/MS را راه ... اندازی ... ... کرده ... ... و دامنه کاربردهای HPLC را افزایش داده اند. بعنوان ... مایع کوپل شده با دتکتور جرمی(LC/MS/MS) به عنوان یکی از قوی‌ترین ... ﻣﺎﯾﻊ - ﻃﯿﻒ ﺳﻨﺠﻰ ﺟﺮﻣﻰ (LC-MS) ﯾﮑﻰ از روش ﻫﺎى آﻧﺎﻟﯿﺰ ...
ویتا طب کوشا،    تهران،   تماس: 02122277131-02122919474-02175311
2/12/02
فروش LC-MS/ مدل G1946A/ کمپانی AGILENT
فروش LC-MS/ مدل G1946A/ کمپانی AGILENT
ویژه دستگاه LC/MS مدل G1946A ساخت کمپانی AGILENT/ ... شرکت ویتا طب کوشا دستگاهLC/MS برای آنالیز جرمی و جداسازی ... کم شناسایی نمود. دستگاه LC-MS مدل G1946A برند اجیلنت دارای ... HPIB Communications • نرم افزار G2710A LC/MS Chemstation • کامپیوتر جدید ...
ویتا طب کوشا،    تهران،   تماس: 02122277131-02122919474-02175311
2/12/02
مولتی متر هیوکی ، اهم متر  HIOKI، میلی اهم متر کیوریتسو ، میکرو اهم متر KYORITSU ،  LCR متر فولوک ، LC متر فلوک ، کلمپ متر FLUKE ، کلمپ آمپر متر مگر ،
مولتی متر هیوکی ، اهم متر HIOKI، میلی اهم متر کیوریتسو ، میکرو اهم متر KYORITSU ، LCR متر فولوک ، LC متر فلوک ، کلمپ متر FLUKE ، کلمپ آمپر متر مگر ،
شرکت فنی و مهندسی راد الکتریک نماینده انحصاری محصولات برند GOLDSTAR کره و توزیع کننده محصولات شرکت های HIOKI و NISHIZAWA ... ، میکرو اهم متر KYORITSU ، LCR متر فولوک ، LC متر فلوک ... ، کلمپ متر FLUKE ...
راد الکتریک،    تهران،   تماس: 36614690-99
قيمت: لطفا تماس بگیرید
29/11/02
فروش پروگرامر Mini MKII_LC
فروش پروگرامر Mini MKII_LC
MINI MKII_LC در واقع نسخه‌ی ساده‌تر ... پروگرامر MKII_LC: اتصال به کامپیوتر ... نصب و استفاده از پروگرامر MINI MKII_LC در فایل راهنمای فارسی ...
سیب،    اصفهان،   تماس: 09360023323
1/12/02
فروش قیر نفت جی صادراتی با LC
فروش قیر نفت جی صادراتی با LC
احتراما معروض می باشم این شرکت با برند تجاری شرکت بازرگانی عرشیا فعالیت خود را در راستای صادرات آزاد و منطبق ...
مهندس آقاجانی،    تهران،   تماس: 09193503747
قيمت: توافقی
1/12/02
فروش قیر 60/70 و 85/100 صادراتی با LC
فروش قیر 60/70 و 85/100 صادراتی با LC
احتراما معروض می باشم این شرکت با برند تجاری شرکت بازرگانی عرشیا فعالیت خود را در راستای صادرات آزاد و منطبق ...
مهندس آقاجانی،    تهران،   تماس: 09193503747
قيمت: توافقی
2/12/02
دستگاه ریست ایسیو ecu
دستگاه ریست ایسیو ecu
از: دانلود ECU از نوع S2000-SLC دانلود کلیه ECUهای SIEMENS دانلود(فلش) ... برای ECUهای : Sagem(SLC-ILC-LC) VALEO SIEMENS All SID's کلیه ... ... زیمنسهای ...
محمد براتی،    اصفهان،   تماس: 09133252783
قيمت: 400000
18/11/02
پر.گرامر ایسیو ecu
پر.گرامر ایسیو ecu
از: دانلود ECU از نوع S2000-SLC دانلود کلیه ECUهای SIEMENS دانلود(فلش) ... برای ECUهای : Sagem(SLC-ILC-LC) VALEO SIEMENS All SID's کلیه ... ... زیمنسهای ...
مهندس براتی،    اصفهان،   تماس: 09133252783
قيمت: 400000
28/11/02
کابل فیبر نوری نکسانس فروش کابل فیبر نوری  فیبر نوری NEXANS
کابل فیبر نوری نکسانس فروش کابل فیبر نوری فیبر نوری NEXANS
MODE SC - SC DUPLEX 10M FIBER OPTIC PATCH CORD SC - LC PATCH CORD MULTI MODE SC - LC DUPLEX 1M PATCH ... CORD MULTI MODE SC - LC ... DUPLEX 3M PATCH CORD MULTI MODE SC - LC ... DUPLEX 5M PATCH CORD MULTI MODE SC - LC ... DUPLEX 10M PATCH CORD SINGEL MODE SC - ... LC DUPLEX 1M PATCH CORD SINGEL MODE SC - LC ... DUPLEX 3M PATCH CORD SINGEL MODE SC - LC ...
علی فرهانی،    تهران،   تماس: 88929863
28/11/02
مرکز کتنرل تهیه و توزیع فیبر نوری ایرانیان
مرکز کتنرل تهیه و توزیع فیبر نوری ایرانیان
optic patch cable multi mode sc-lc dublex 1m=هر عدد= 28.000 =تومان ... Fiber optic patch cable multi mode sc-lc dublex 3m=هرعدد= 33.000 =تومان ... Fiber optic patch cable multi mode sc-lc dublex 5m=هر عدد= 36.000 =تومان Fiber ... optic patch cable multi mode sc-lc dublex 10m=هر عدد= 43.000 =تومان ...
علی فرهانی،    تهران،   تماس: 88929122
28/11/02
واردکننده پچ کورد اورجینال OM3  برندرکس، فروش پچ کورد اصل برندرکس
واردکننده پچ کورد اورجینال OM3 برندرکس، فروش پچ کورد اصل برندرکس
نوع OM3 مالتی مود داپلکس 2 متری LC-SC شرکت برندرکس پچ کورد ... نوع OM3 مالتی مود داپلکس 3 متری LC-SC شرکت برندرکس پچ کورد ... نوع OM3 مالتی مود داپلکس 2 متری LC-LC شرکت برندرکس پچ کورد ... فیبر ... نوع OM3 مالتی مود داپلکس 3 متری LC-LC شرکت برندرکس پچ کورد ...
پارمیس زند،    تهران،   تماس: 02188958489
قيمت: 000
2/12/02
فروش انواع دستگاه های آنالیتیکال/تجهیزات آزمایشگاهی
فروش انواع دستگاه های آنالیتیکال/تجهیزات آزمایشگاهی
طب کوشا: فروش ویژه دستگاه HPLC: Modules & Systems فروش ویژه ... دستگاه HPLC مدل Agilent 1100 فروش ویژه دستگاه ... HPLC مدل Agilent 1200 فروش ویژه دستگاه ... HPLC مدل Waters Alliance 2695 فروش ویژه ... دستگاه HPLC مدل Waters Alliance 2795 فروش ویژه ...
ویتا طب کوشا،    تهران،   تماس: 02122277131-02122919474-02175311
1/12/02
خط  کش های دیجیتال  Digital Linear Scale
خط کش های دیجیتال Digital Linear Scale
/ ML 740mm Heidenhain Linear Scale, ID#: 336 963-43 LC 191F / ML 240mm Heidenhain Linear Scale, ... ID#: 341 241-01 300M Heidenhain Cable LC 182 / ML 740mm Heidenhain Linear Scale, ... ID#: 237 133-C8 LF 481C Heidenhain Linear Scale LC 191F / ML 540mm Heidenhain Linear Scale, ... / ML 640mm Heidenhain Linear Scale, ID#: 295 714-17 LC 191F / ML 440mm Heidenhain Linear Scale, ...
مقدم،    تهران،   تماس: 33999193
قيمت: 09127701494
2/12/02
آلما شبکه ارائه کننده کابل لیونی Leoni
آلما شبکه ارائه کننده کابل لیونی Leoni
تیل pigtail لیونی آلمان از نوع SC و LC - انواع پچ کورد فیبر نوری ... LC-LC ، SC-SC و SC-LC در طول های ... 1، ... 2 و 3 متر لازم ...
آلما شبکه،    تهران،   تماس: 66419334
قيمت: بهترین قمیت
28/11/02
 فروش کابل فیبر نوری نگزنس با قیمتی استثنایی، مهشید یکتا
فروش کابل فیبر نوری نگزنس با قیمتی استثنایی، مهشید یکتا
،SC- SC آداپتور فیبر نوری SC، SC- LC آداپتور فیبر،کابل فیبر ... ،SC- SC آداپتور فیبر نوری SC، SC- LC آداپتور فیبر،کابل فیبر ...
مهشید یکتا،    تهران،   تماس: 02188958489
قيمت: 00000000
28/12/01
 کابل فیبر نوری
کابل فیبر نوری
فیبر نوری با کاور فلزی MTRJو SC , LC , FC انواع کانکتورهای فیبرانواع ... Panel - Pigtail – Patch cordدر انواع SC , FC , LC , ST با ارائه انواع کابلهای ...
شاذ الکتریک،    تهران،   تماس: 66735026
30/11/02
نماینده پرکین المر (Perkin Elmer) امریکا
نماینده پرکین المر (Perkin Elmer) امریکا
نماینده پرکین المر (Perkin Elmer) امریکا لیست تجهیزات و دستگا های انالیتیکال به صورت زیر می باشد کروماتوگرافی ... مایع (LC/MS – LC/MS/MS) liquid Chromatography with ... MS Detector Perkin ...
آراتجهیزفارمد،    تهران،   تماس: 02188401700
قيمت: تماس بگیرید
28/11/02
فروش کابل فیبر نوری وارد کننده فیبرنوری نگزانس مهشید یکتا
فروش کابل فیبر نوری وارد کننده فیبرنوری نگزانس مهشید یکتا
SC- SC آداپتور فیبر نوری SC, SC- LC آداپتور فیبر کابل فیبر ... SC- SC آداپتور فیبر نوری SC, SC- LC آداپتور فیبر کابل فیبر ...
مهشید یکتا،    تهران،   تماس: 02188929864
قيمت: 0
3/12/02
پیگتل و پچکورد فیبر نوری ۰۹۱۳۱۶۶۷۱۷۴
پیگتل و پچکورد فیبر نوری ۰۹۱۳۱۶۶۷۱۷۴
09131667174 کریمپ حرارتی آداپتور SC/SC UPC آداپتور SC/SC apc دراپ ۲ کر ۲ مهار دراپ ۲ کر ۳ مهار دراپ ۲ کر ۴ مهار دراپ ۴ ... SC /UPC پچکورد FC/SC UPC پچکورد SC/LC پچپنل ۲۴ و ۴۸ استریپر ...
قيصري،    اصفهان،  
قيمت: توافقی
3/12/02
پیگتل و پچکورد فیبر نوری ۰۹۱۳۱۶۶۷۱۷۴
پیگتل و پچکورد فیبر نوری ۰۹۱۳۱۶۶۷۱۷۴
قیصری ۰۹۱۳۱۶۶۷۱۷۴ کابلهای دراپ 17.000 LSZH مهار 2 کر 2 دراپ کابل 1 23.000 LSZH مهار 3 کر 2 دراپ کابل 2 24.000 LSZH مهار 2 کر ... 1.5M نوری فیبر پیگتیل 2 110.000 Pigtail LC/UPC 0.9mm G657A2 LSZH Easy to Strip 1.5M ...
قيصري،    اصفهان،   تماس: ۰۹۱۳۱۶۶۷۱۷۴
18/11/02
دستگاه انژکتورشوی و پروگرام ایسیو ecu
دستگاه انژکتورشوی و پروگرام ایسیو ecu
از: دانلود ECU از نوع S2000-SLC دانلود کلیه ECUهای SIEMENS دانلود(فلش) ... برای ECUهای : Sagem(SLC-ILC-LC) VALEO SIEMENS All SID's کلیه ... ... زیمنسهای ...
محمد براتی،    اصفهان،   تماس: 09133252783
قيمت: 400000
18/11/02
دستگاه ریست ایسیو ecu
دستگاه ریست ایسیو ecu
از: دانلود ECU از نوع S2000-SLC دانلود کلیه ECUهای SIEMENS دانلود(فلش) ... برای ECUهای : Sagem(SLC-ILC-LC) VALEO SIEMENS All SID's کلیه ... ... زیمنسهای ...
مهندس براتی،    اصفهان،   تماس: 09133252783
قيمت: 400000
30/11/02
کاملترین مجموعه تعمیرات ایسیو ECU
کاملترین مجموعه تعمیرات ایسیو ECU
تعمیرات تخصصی ایسیو ///بصورت تئوری و عملی/// به همراه نقشه های شماتیک و رنگی نحوه برنامه ریزی ایسی میکرو ...
نصیری،    تهران،   تماس: 09126860996
28/11/02
جشنواره فروش ویژه کابل فیبرنوری نگزانس سینگل مود و مالتی مود
جشنواره فروش ویژه کابل فیبرنوری نگزانس سینگل مود و مالتی مود
OPTIC PATCH CORD SC - LC PATCH CORD MULTI MODE SC - LC DUPLEX 1M PATCH ... CORD MULTI MODE SC - LC ... DUPLEX 3M PATCH CORD MULTI MODE SC - LC ... DUPLEX 5M PATCH CORD MULTI MODE SC - LC ... DUPLEX 10M PATCH CORD SINGEL MODE SC - ... LC DUPLEX 1M PATCH CORD SINGEL MODE SC - LC ... DUPLEX 3M PATCH CORD SINGEL MODE SC - LC ... DUPLEX 5M PATCH CORD SINGEL MODE SC - LC ...
ایران بلدن،    تهران،   تماس: 02188929122
قيمت: 0
28/11/02
فروش رک دیواری و کابل فیبر نوری
فروش رک دیواری و کابل فیبر نوری
کابل نوری FC ADAPTOR MM DU FC ADAPTOR SM DU LC ADAPTOR MM DU ADAPTOR SM DU پچ کابلFC-LC/M/2m پچ ... کابل FC-LC/M/5m پچ کابل ... FC-LC/M/10m پچ کابل ... FC-LC/S/5m چ کابل ... FC-LC/S/10m پچ کابل ... FS-SC/M/1m پچ کابل ... FC-SC/S/1m پچ کابل FC-SC/S/3m پچ کابل LC-LC/M/3m پچ کابل LC-LC/M/5m پچ ...
مهندس ایرانی،    تهران،   تماس: 88929863
28/11/02
فروش کابل شبکه رک شبکه کابل فیبر نوری
فروش کابل شبکه رک شبکه کابل فیبر نوری
نوری : کانکتور فیبر نوری ( SC , LC , FC ) PIGTAIL : SC , FC , LC پچ کورد ... کابل , کابل فیبر ... فیبر نوری SC , پچ کابل فیبر نوری LC ,پچ کورد فیبر نوری FC , ... , پیگتیل فیبر نوری SC , پیگتیل LC, پیگتیل نگزانسNEXANS , آداپتور ...
آبان شبکه،    تهران،   تماس: 88929864
1/12/02
Heidenhain  فروش انکدر هایدن هاین
Heidenhain فروش انکدر هایدن هاین
ACANTO Length Gauge (12 and 30mm) ACANTO is HEIDENHAIN`s new absolute, ultra high accuracy length gauge, which can be ordered in either 12mm or 30mm measuring lengths. Accuracy ...
mogadam peyman،    تهران،   تماس: 02133993009-09124392426
قيمت: 09127701494-33993055
28/11/02
فزوش استثنایی کابل فیبر نوری
فزوش استثنایی کابل فیبر نوری
مالتی مود و سینگل مود patch cord sc - lc , sc - sc آداپتور فیبر نوری ... نوری : کانکتور فیبر نوری ( SC , LC , FC ) PIGTAIL : SC , FC , LC پچ کورد ... فیبر نوری LC - SC ... , SC - SC , LC - LC انواع کابل ... فیبر نوری ... به ... SC - SC MM 2M PATCH CORD SC - SC MM 5M PATCH CORD SC - LC SM 2M PATCH CORD SC - LC MM 2M PATCH CORD ...
مهشید یکتا ،    تهران،   تماس: 021-88929864
28/11/02
ارائه کننده تجهیزات شبکه فیبر نوری
ارائه کننده تجهیزات شبکه فیبر نوری
http://www.360online.ir پچکورد پیگتیل (LC-PC)-(LC-PC) پچکورد پیگتیل (FC-PC)-(LC-PC) ... ... پچکورد پیگتیل (SC-PC)-(LC-PC) ... سینگل مد و مولتی مد داپلکس ... سیمپلکس پچکورد پیگتیل (ST-PC)-(LC-PC) پچکورد پیگتیل (DIN)-(LC-PC) ... پچکورد پیگتیل (FC-PC)-(FC-PC) ...
مهشید یکتا،    تهران،   تماس: 021-88929122
قيمت: 0
28/11/02
نمایندگی تجهیزات فیبر نوری brandrex  تهران - 88958489
نمایندگی تجهیزات فیبر نوری brandrex تهران - 88958489
فیبر نوری مالتی مود از نوع LC داپلکس برندرکس آداپتور ... فیبر نوری مالتی مود از نوع LC چهار گانه برندرکس آداپتور ... فیبر نوری سینگل مود از نوع LC داپلکس برندرکس آداپتور ... فیبر نوری سینگل مود از نوع LC چهار گانه برندرکس کابل ...
نگار فرهنگ،    تهران،   تماس: 02188958489
قيمت: 000
2/12/02
آلما ارائه کننده تجهیزات فیبر نوری
آلما ارائه کننده تجهیزات فیبر نوری
fix - Pigtail SC OM2e - Pigtail SC OS2e - Pigtail LC OM2e - Pigtail LC OS2e - Patch Cord 2m ... OM2e SC-SC Duplex - ... Patch Cord 2m OS2e SC-SC Duplex - Patch Cord 2m OM2e LC-SC Duplex - Patch Cord 3m OM2e LC-SC Duplex - ... Patch Cord 2m OM2e LC-LC Duplex - ... Patch Cord 3m OM2e LC-LC Duplex - ... ... Patch Cord 2m OS2e LC-LC Duplex - ...
آلما شبکه،    تهران،   تماس: 66419334 – 66932635 – 66932688
2/12/02
آلما شبکه ارائه کننده تجهیزات فیبر نوری  اورجینال هلوکیبل
آلما شبکه ارائه کننده تجهیزات فیبر نوری اورجینال هلوکیبل
fix - Pigtail SC OM2e - Pigtail SC OS2e - Pigtail LC OM2e - Pigtail LC OS2e - Patch Cord 2m ... OM2e SC-SC Duplex - ... Patch Cord 2m OS2e SC-SC Duplex - Patch Cord 2m OM2e LC-SC Duplex - Patch Cord 3m OM2e LC-SC Duplex - ... Patch Cord 2m OM2e LC-LC Duplex - ... Patch Cord 3m OM2e LC-LC Duplex - ... ... Patch Cord 2m OS2e LC-LC Duplex - ...
آلما شبکه،    تهران،   تماس: 02166932635 – 02166932688
28/11/02
جشنواره تابستانی فروش کابل و تجهیزات فیبر نوری
جشنواره تابستانی فروش کابل و تجهیزات فیبر نوری
SM PATCH CORD SC – SC MM PATCH CORD SC – LC SM PATCH CORD SC – LC MM PATCH ... CORD LCLC SM PATCH ... CORD LCLC ... MM PATCH ... CORD SC – FC ... SM PATCH ... CORD SC – FC MM PATCH CORD FC – LC SM PATCH CORD FC – LC MM PATCH ... CORD FC – FC SM PATCH ...
خانم نشاط،    تهران،   تماس: 021-88929864
28/11/02
فروش فیبر نوری+فروش پچ کابل+فروش پچ پنل فیبر
فروش فیبر نوری+فروش پچ کابل+فروش پچ پنل فیبر
نوری با سر کانکتو ر های ST , FC ,LC , SC که از انواع آن می توان ... OPTIC PATCH CABLE ( SC – LC ) FIBER PATCH CABLE MM SC - LC ... DUPLEX 1M قیمت =17000 ... تومان FIBER PATCH CABLE MM SC - LC DUPLEX 3M قیمت =20000 ... تومان FIBER PATCH CABLE MM SC - LC DUPLEX 5M قیمت =20000 ...
مهندس ایرانی،    تهران،   تماس: 88929864
19/6/02
نمایندگی تجهیزات شبکه لویتونleviton ,کابل شبکه,کیستون,پچکورد,پچپنل
نمایندگی تجهیزات شبکه لویتونleviton ,کابل شبکه,کیستون,پچکورد,پچپنل
لویتون • پچ کورد فیبر نوری SC/LC لویتون بصورت پچ کورد فیبر ... نوری SC به LC سینگل مود و پچ کورد فیبر ... نوری SC به LC مالتی مود • پچ کورد فیبر ... نوری LC/LC لویتون بصورت پچ کورد ... فیب ... نروی LC به LC سینگل مود و پچ کورد ...
سامانه ارتباط وستا،    تهران،   تماس: 021-88482042-88482043-09126394251
قيمت: 0
28/11/02
فروش انواع کابل فیبرنوری سینگل مود و مالتی مود
فروش انواع کابل فیبرنوری سینگل مود و مالتی مود
مالتی مود و سینگل مود patch cord sc - lc , sc - sc آداپتور فیبر نوری ... اتصالات فیبر نوری : SC , LC , FC کانکتور فیبر نوری ... : PIGTAIL : SC , FC , LC LC - SC , SC - SC , LCLC : پچ کورد ... ... فیبر نوری ... لطفا ... فیبر نوری SC , پچ کابل فیبر نوری LC ,پچ کورد فیبر نوری FC , پچ ...
ایران بلدن،    تهران،   تماس: 02188929122
قيمت: 0
28/11/02
عمده فروش کابل فیبرنوری فروش کابل فیبرنوری تایوانی اورجینال
عمده فروش کابل فیبرنوری فروش کابل فیبرنوری تایوانی اورجینال
: PATCH CORD SC-SC SM PATCH CORD SC-LC SM PATCH CORD SC-FC SM PATCH CORD ... LC-LC SM PATCH CORD FC-FC SM PATCH CORD ... ... SC-SC MM PATCH CORD SC-LC MM PATCH CORD SC-FC MM PATCH CORD ... LC-LC MM PATCH CORD FC-FC MM پیگتیل ... ... : PIGTAIL SC SM PIGTAIL SC MM PIGTAIL LC SM PIGTAIL LC MM لطفا جهت سفارش ...
ایران بلدن،    تهران،   تماس: 02188929122
قيمت: 0
28/11/02
فروش کابل فیبر نوری نگزنس
فروش کابل فیبر نوری نگزنس
دور انواع کانکتورهای فیبر -SC-LC-FC-MTRJ- انواع مفصل های خاکی انواع ... فیبر نوری SC , پچ کابل فیبر نوری LC ,پچ کورد فیبر نوری FC , پچ ... , پیگتیل فیبر نوری SC , پیگتیل LC, پیگتیل نگزانسNEXANS , آداپتور ... فیبرنوری ,آداپتور فیبر نوری lc , آداپتور sc , آداپتور سینگل ...
ایران بلدن ،    تهران،   تماس: 02188929863
28/11/02
فروش ویژه کابل فیبرنوری نکسانس سینگل مود مالتی مود
فروش ویژه کابل فیبرنوری نکسانس سینگل مود مالتی مود
اورجینال nexans patch cord sc - sc , lc - lc , fc - fc , sc - lc پچ پنل فیبر ... ... نوری نگزنس ... nexans adapter sc - sc multi mode, sc - lc singel mode لطفا جهت سفارش ... فیبر نوری SC , پچ کابل فیبر نوری LC ,پچ کورد فیبر نوری FC , پچ ... , پیگتیل فیبر نوری SC , پیگتیل LC, پیگتیل نگزانسNEXANS , آداپتور ...
ایران بلدن،    تهران،   تماس: 021-88929864
قيمت: 0
3/12/02
تجهیزات فیبر نوری 09131667174
تجهیزات فیبر نوری 09131667174
پچکورد فیبرنوری patch cord LC/LC-DX patch cord SC/LS-DX-SM انواع ... ... پیگتل فیبرنوری SC-SM LC-SM انواع آداپتور فیبر نوری LC-DIN ... ,SC-DIN , DIN , FC-DIN , E2000-DIN ... , FC-SCDX , FC-SCDX , FC , LCDX , LC4 PORT , FC-LC تضعیف کننده ... ... اتنیتور مدیا ...
قيصري،    تهران،   تماس: 09131667174
قيمت: 09131667174
28/11/02
فروش ویژه محصولات نگزنس nexans
فروش ویژه محصولات نگزنس nexans
شرکت آبان شبکه نماینده فروش و وارد کننده ی محصولات فیبرنوری تا کنون ؛ با ارائه انواع فیبر نوری و تجهیزات مربوطه ... مدل ایندور و اوت دور MTRJو SC , LC , FC انواع کانکتورهای فیبر انواع ...
آبان شبکه،    تهران،   تماس: 88929864
28/11/02
 ارائه دهنده انواع کابل فیبر نوری نکسانس
ارائه دهنده انواع کابل فیبر نوری نکسانس
اتصالات فیبر نوری : SC , LC , FC کانکتور فیبر نوری ... : PIGTAIL : SC , FC , LC LC - SC , SC - SC , LCLC : پچ کورد ... ... فیبر نوری لطفا ... ...
ایران بلدن،    تهران،   تماس: 02188929122
قيمت: 0
25/11/02
اینکودر هالوشفتTR ELECTRONIC
اینکودر هالوشفتTR ELECTRONIC
CEW58M-00162 CEW58M*4096/4096 LJU-Bus *SLG/ME2m ""LC""" "Art.-No. CMW58M-00017 CMW58M*4096/4096 ... V000 SSI SLG/ME5 m""LC""" "Art.-No. CMW58M-00025 CMW58M*4096/4096 ... V000 SSI SLG/ME5 m""LC""" Art.-No. IEV58-00011 IVE58*2048 V000 ...
peyman herman mogadam،    تهران،   تماس: 33999193-4
قيمت: -33999193-09127701494
22/6/02
فروش انواع سانتریفیوژ هتیش آلمان، کره ای و چینی
فروش انواع سانتریفیوژ هتیش آلمان، کره ای و چینی
دیجیتال 12 شاخه 4000 دور 15 ml مدل LC-04A سانتریفیوژ دیجیتال ... 12 شاخه 4000 دور 20 ml مدل LC-04C با موتور Brushless سانتریفیوژ ... دیجیتال 18 شاخه 4000 دور 15 ml مدل LC-418 با موتور Brushless سانتریفیوژ ... دیجیتال 8 شاخه 4000 دور 15 ml مدل LC-04P با موتور Brushless سانتریفیوژ ...
تجهیزات آزمایشگاهی آذین،    تهران،   تماس: 66578892
قيمت: لطفا تماس گرفته شود.
11/3/02
واردات شیرهای هیدرولیک Bosch rexroth
واردات شیرهای هیدرولیک Bosch rexroth
design: • Logic elements – directional function: LC2A | LC | LFA | LFA..E.. • Logic elements ... – ... pressure function: LC..DB, LFA..DB, LFA..DB..E (pressure relief ... function), LC..DR and LFA..DB (pressure reducing function, ... rest position open) | LC..DB and LFA..DR (pressure reducing function, ... ...
احمد قاسمی،    تهران،   تماس: 09107600476
2/12/02
نمایندگی فروش ویژه دستگاه HPLC مدل 1290 ساخت کمپانی AGILENT امریکا
نمایندگی فروش ویژه دستگاه HPLC مدل 1290 ساخت کمپانی AGILENT امریکا
تکنیک جداسازی HPLC برای اجزای مخلوط آلی شامل ... می دارد. فروش ویژه دستگاه HPLC مدل 1290 ساخت کمپانی AGILENT ... زیر: The NEW Agilent 1290 Infinity LC has a wider operating power range than all ... 1200 bar @ 2 ml/min to 800 bar @ 5 ml/min. The Infinity LC delivers unequalled performance, flexibility, ...
ویتا طب کوشا،    تهران،   تماس: 02122277131-02122919474-02175311
28/11/02
فیبرنوری نگزنس کابل فیبر نوری نگزنس 1395 تلفن تهران 88951117
فیبرنوری نگزنس کابل فیبر نوری نگزنس 1395 تلفن تهران 88951117
شرکت ICN ارائه دهنده رک شبکه در مدل های متنوع : رک ایستاده ، رک دیواری ، رک ایرانی و رک تایوانی ، رک سرور و رک ...
هدیه تهرانی،    تهران،   تماس: 88951117
28/11/02
انواع فیبر نوری شامل مالتی مد و سینگل مد   8کور ، 12کور ، 24کور
انواع فیبر نوری شامل مالتی مد و سینگل مد 8کور ، 12کور ، 24کور
دور انواع کانکتورهای فیبر -SC-LC-FC-MTRJ- انواع مفصل های خاکی انواع ... فیبر نوری SC , پچ کابل فیبر نوری LC ,پچ کورد فیبر نوری FC , پچ ... , پیگتیل فیبر نوری SC , پیگتیل LC, پیگتیل نگزانسNEXANS , آداپتور ... فیبرنوری ,آداپتور فیبر نوری lc , آداپتور sc , آداپتور سینگل ...
ایران بلدن،    تهران،   تماس: 02188929122
قيمت: 0
28/11/02
کابل فیبرنوری 8 کور – کابل فیبرنوری 12 کور- کابل فیبرنوری 24 کور (ستاره4)
کابل فیبرنوری 8 کور – کابل فیبرنوری 12 کور- کابل فیبرنوری 24 کور (ستاره4)
نگزانس Patch cord sc-sc sm Patch cord lc-lc mm Patch cord fc-fc sm Patch cord ... ... sc-lc sm Patch cord fc-lc mm Patch cord ... sc-fc sm لطفا جهت ...
ایران بلدن،    تهران،   تماس: 02188929122
قيمت: 0
1(1 تا 50 از بیش از 50 مورد)
Image خرید و فروش مواد اولیه صنایع شیمیایی Special Ad 5 starخرید و فروش مواد اولیه صنایع شیمیایی
تولیدی بازرگانی آردین
تلفن:02177186350
Image فروش قطعات چکش هیدرولیکی Special Ad 5 starفروش قطعات چکش هیدرولیکی
حامد منصوری
تلفن:02166691920
Image گروه صنعتی ٱپال Special Ad 5 starگروه صنعتی ٱپال
گروه صنعتی ٱپال


Eforosh Telegram Eforosh instagram
نصب نسخه جدید iOS اپلیکیشن ایفروش بعدا