Search

دوشنبه 22 مهر 1398

منو

آگهي هاي خدمات

خدمات » خدمات ساختمانی

فروش ژل میکروسیلیس در خراسان رضوی

ژل میکروسیلیکا یا ژل میکروسیلیس mtomix 4500 در بتن های نفوذ ناپذیر کارایی بالایی دارند که باعث کاهش ترک ها و ارتقاء نسبی مقاومت های فشاری، کششی و خمشی در بتن می شود.اگر در بتن های آب بند، شاتکریت تر، بتن الیافی و نمای دکوراتیو سیلو های سیمان بخواهیم کار کنیم استفاده از ژل میکروسیلیکا بهترین روش است.در مواردی که بتن در معرض ضربه و یا بارهای دینامیکی تر و یا خشک قرارمی گیرد حمله ی سولفات ها و کلراید ها و عوامل جوی مثل چرخه ذوب و انجماد شروع می شود و در این گونه شرایط از ژل میکروسیلیکا استفاده می کنیم و برای کاهش ترک های پلاستیک و بالا بردن مقاومت های فشاری و کششی و خمشی بتن ژل میکروسیلیکا که بسیار مفید و اقتصادی است استفاده می کنیم. ژل میکروسیلیکا علاوه بر کاهش چشمگیر نسبت آب به سیمان از آسیب های ناشی از عدم امکان اجرای سریع کیورینگ لازم طی ساعات اول و پس از آن می کاهد. ژل میکروسیلیکا قابل استفاده در شاتکریت تر و ساخت بتن الیافی از نظر جذب و انجام واکنش با آهک آزاد نسبت به انواع دیگر ژل میکروسیلیکا محدودیت دارد. در مواردی که اندازه آزاد آهک در سیمان پایین باشد و یا جذب کامل آهک آزاد مورد رضایت نباشد از ژل میکروسیلیکا استفاده می کنیم. برای اطلاعات بیشتر در مورد ژل میکروسیلیس و قیمت ژل میکروسیلیس لطفا مشخصات فنی را از کلینیک بتن ایران بخواهید.
کلینیک بتن ایران تولید کننده ژل میکروسیلیس در کلاس های متفاوت است. ژل میکروسیلیکای تولیدی کلینیک بتن ایران برای افزایش و بهبود خواص بتنبه صورت 5 درصد و 3 درصد وزن سیمان مصرفی عرضه می گردد. 13 کاربرد عمده ژل میکروسیلیکا: ژل میکروسیلیکا در ساخت بتن الیافی شات کریت تر و نمای دکوراتیو سیلو های سیمان نیز کاربرد دارد. این کاربری های پارامترهای مختلف فنی و اقتصادی است که باعث می شود مصرف کننده ژل میکروسیلیکا را برای سازهای بتنی انتخاب کند . ژل میکروسیلیکا بتن ریزی را در برابر وکوران باد یا اشعه خورشید محافظت می کند ژل میکروسیلیکا درمناطق خشک برای جبران نسبی خسارت ناشی از تاخیر در انجام کیورینگ اولیه مناسب است. ژل میکروسیلیکا در سازه هایی که در معرض بارهای دینامیکی وضربه هستند نیز کاربرد دارد. ژل میکروسیلیکا در سازه هایی که مقاطع نازک بتنی دارند استفاده می شود. در سازه های بتنی که در معرض سیکل های شدید ذوب و انجماد هستند ژل میکروسیلیکا بهترین انتخاب است. در سازه هایی که احتمال آب بندی و بروز انواع ترک در آنها وجود دارد ژل میکروسیلیکا آن را به حداقل ریسک ترک خوردن می رساند. ژل میکروسیلیکا سازه های بتنی را که در معرض کاویتاسیون هستند حمایت می کند. ژل میکروسیلیکا در کم کردن خطر تلاشی پذیری سازه های بتنی که در معرض ریسک انفجار وآتش سوزی هستند را به حداقل می رساند. ژل میکروسیلیکا در سازه های بتنی نظامی و تدافندی کاربرد دارد. برای بهبود بخشیدن به خواص موجود در سازه های بتن با حداقل هزینه و حداکثر بازدهی بهتر است از ژل میکروسیلیکا استفاده کرد . سازه های بتنی که در معرض سایش، عرشه پل ها ، سازه پارکینگ ها هستند از ژل میکروسیلیکا استفاده می کنند. ژل میکروسیلیکا در سازه هایی که احتیاج به مدول الاستسیته بالا دارند استفاده می شود.
برای اطلاعات بیشتر در مورد ژل میکروسیلیس و قیمت ژل میکروسیلیس لطفا باشمارهای 05138450181 و 0902852937 و 0937560094 تماس حاصل نمائید

نام: ولایتی
تلفن: 05138450181
Email:
منطقه: خراسان
آدرس: مشهد احمدآباد -ناصرخسرو9
به اشتراک بگذارید:

تماس با آگهی دهنده (ولایتی)
در مورد: فروش ژل میکروسیلیس در خراسان رضوی

نام:

موبایل:

ایمیل:

پیام:

کلمات کلیدی:

لطفا از پرداخت وجه قبل از دریافت کالا یا خدمات خودداری نمایید. سایت ایفروش مسوولیتی در مورد آگهی ها ندارد

22
بازدید10/6/98
فروش ژل میکروسیلیس در خراسان رضوی

فروش ژل میکروسیلیس در خراسان رضوی
فروش ژل میکروسیلیس در خراسان رضوی    ژل میکروسیلیکا یا ژل میکروسیلیس mtomix 4500 در بتن های نفوذ ناپذیر ...
ولایتی،    خراسان،   تماس: 09028529374
فروش و پخش عمده دوربین مداربسته CCTV
عباس محمد حسنی
تلفن:02165278972
سپهر‌ اسانبر پایتخت
سپهر‌اسان‌بر
تلفن:02177147292
فروش عمده عطر گرمی
سعید جعفری
تلفن:09366078438
ناخن مصنوعی اسپورت و طرحدار ماردین آرت
بازرگانی گودرزی تنها
تلفن:09373172223
خدمات فصد خون و حجامت
خدمات فصد توسط
تلفن:02634815171