Search

چهارشنبه 24 مهر 1398

منو

جستجو : fiber


24/7/98

واردات و فروش سیلیکون قالبگیری الیاف رزین اپوکسی
کامپوزیت (Composite ) و فایبر گلاس (Fiberglass ) • رزین پلی استر ... حصیری و کرومت - الیاف کربن Carbon fiber ، داکرون و کولار Kevlar fiber ... – *فروش الیاف سینا حصیری ...
شیمی افسون،    تهران،   تماس: 44502129-09126995790

24/7/98

واردات و فروش مواد اولیه فایبرگلاس و کامپوزیت -واردکننده هاردنر 50 درصد آلمانی
کامپوزیت (Composite ) و فایبر گلاس (Fiberglass ) • رزین پلی استر (Polyester ... حصیری و کرومت - الیاف کربن Carbon fiber ، داکرون و کولار Kevlar fiber ... – *فروش الیاف سینا حصیری ...
شیمی افسون،    تهران،   تماس: 02144502129

24/7/98

فروش پارچه کربن آمریکائیcarbon fiber
فروش پارچه کربن آمریکائیcarbon fiber
بهنو‍ ژ ن،    تهران،   تماس: 02144702168-44719700

18/10/97

خدمات تخصصی فیبر نوری fiber optic
خدمات تخصصی فیبر نوری fiber optic فیبر نوری Optical Fiber برای مشاوره تماس بگیرید سابقه طولانی و نیرو های مجرب فروش ... تخصصی فیبر نوری fiber optic فیبر نوری Optical Fiber برای ... مشاوره تماس بگیرید ...
شرکت مهندسی اندیشه پردازان کمانک،    تهران،   تماس: 021-22316901
قيمت: توافقی

24/4/98

الیاف جایگزین آرماتور PPS Fiber
الیاف جایگزین آرماتور PPS Fiber در بتن¬های کف و سقف¬های عرشه فولادی با فرمولاسیون کاملاً جدید جهت ایجاد بتنی ... جایگزین آرماتور PPS Fiber در بتن¬های کف و سقف¬های ...
پی پل سازان - آقای موسی الرضا نظامی،    تهران،   تماس: 09155075956

28/2/98

فروش انواع آداپتر تار فیبر نوری (Bare Fiber Adapter ) و تضعیف کننده فیبرنوری ( Attenautor )
انواع آداپترتار فیبر نوری موجود : 1) FC آداپتر فیبر نوری 2) SC آداپتر فیبر نوری 3) ST آداپتر فیبر نوری 4) LC آداپتر ...
نوین الکترونیک صنعت زندیگان،    مركزي،   تماس: 09307944433 – 08633257087
قيمت: لطفا تماس بگیرید

14/11/97

کابل فیبر نوری Fiber optic نگزنس Nexans
شرکت رایان پویش ماد ارائه دهنده: انواع فیبر نوری شامل مالتی مد و سینگل مد (SINGEL MODE , MULTI MODE) 4کور ، 6کور ، 8کور ... عمده. شبکه کابلی و فیبر نوری (Fiberoptic) - مشاوره تخصصی و طراحی ... ...
رایان پویش ماد،    تهران،   تماس: 88312622-88310635

2/3/98

فروش کابل های فیبر نوری قیمت ویژه
فروش فیبر نوری multimode singe mode fiber optic 6core 8core 12 core uninet nexans sm ... 3com, Linksys, TPLink, WireLess, BrandRex, Fiber Optic, Single Mode, MultiMode, Draka, Tiam, ...
تبریزیان،    تهران،   تماس: 88929863

25/1/98

دستگاه های تست مخابراتی و فیبر نوری
source)، و OMK، E1 TESTER، PDH SDH ANALYZER، FIBER DETECTOR، PROTOCOL ANALYZER، Talk Set ... OLS-600 فایبر آیدنتیفایر optical fiber identifier اکسین OXIN فرانسه ... مدل OFI-300 میکروسکوپ فیبر نوری FIBER MICROSCOPE اکسین OXIN فرانسه ... مدل FLS-600 دتکتور فیبر نوری FIBER DETECTOR سومیتومو Sumitomo ژاپن ...
اکسین تلکام،    تهران،   تماس: 021-88851270
قيمت: تماس بگیرید

24/7/98

بهترین قیمت محصولات UBNT
شبکه کاران بانک تجهیزات شبکه و وایرلس وارد کننده کلیه تجهیزات شبکه و نماینده رسمی برند UBIQUITI افتخار دارد ... ubnt شامل : ایر فایبر 24 :air fiber 24 ایر فایبر 5 :air fiber 5 نانو ... بیم 25 دی بی آی :nano ...
عليرضا كهنداني،    تهران،   تماس: 0912 687 97 20 - - 021 66 64 64 75
قيمت: زیر قیمت بازار/قیمت تجاری

25/1/98

شرکت اکسین تلکام (خانه فیبر نوری ایران)
فعالیت های شرکت اکسین تلکام عمدتاً بر اساس چهار محور تولید تجهیزات مخابراتی، آموزش، بازرگانی و اجرا طراحی ... ...
اکسین تلکام،    تهران،   تماس: 021-88851270
قيمت: تماس بگیرید

24/7/98

نور سنج فلوکس متر,مدل TES – 133مخصوص لامپ و LED
Tes-133luminous flux mete نور سنج فلوکس مترمدل TES – 133مخصوص لامپ و LED ایده آل برای برای: LED ها , لامپ های فیبر لیزری ... •Best for measuring : LEDs, Small lamps, Fiber illuminators. •Auto power off function. ...
شرکت صائن،    تهران،   تماس: 021-88936611 09124801951-09127095694

24/7/98

فروش تجهیزات تست فیبر نوری Tribrer
فروش انواع تجهیزات تست Tribrer VISUAL FAULT LOCATOR 5/10/20KM قلم نوری POWER METER +10~-70db پاور متر و پان پاورمتر ... 1310/1490/1550nm لایت سورس FIBER IDENTIFIER 800 to 1700 nm قیمت ...
شرکت پویش تجهیز صنعت پاسارگاد،    تهران،   تماس: 88500162-4

20/7/98

استاندارد ASME 2013، استانداردهای انجمن مهندسین مکانیک آمریکا, استاندارد ASME - Boiler and Pressure Vessel Co
استاندارد ASME 2013 American Society of Mechanical Engineering Boiler and Pressure Vessel Code متن کامل استانداردهای انجمن مهندسین مکانیک آمریکا ASME ... Welding, Brazing, and Fusing Qualifications X Fiber-Reinforced Plastic Pressure Vessels XI ...
موسسه کتابهای الکترونیک هرکولس،    تهران،   تماس: 09141908737

20/7/98

فروش محصولات UBNT یو بی کوئیتی Ubiquiti
ام5 : AirGrid M5 ایر فایبر: Air Fiber ------------------------------------------- airFiber ... 5 airFiber 24 airFiber 24 HD airFiber ... 5x airGateway airGrid ... ... M Bullet M NanoBeam ...
بهزاد چکاوک،    تهران،   تماس: 09010565768
قيمت: لطفا تماس بگیرید

9/7/98

بورد سرامیکی نسوز کوره های 1300-1150 درجه سانتیگراد
فروش بلوک و بورد فیبر نسوز سرامیکی Heat Resistant Ceramic Fiber Boardsکوره های عملیات حرارتی دائم کار 1300 و 1150 درجه سانتیگراد ... نسوز سرامیکی Heat Resistant Ceramic Fiber Boardsکوره های عملیات حرارتی ...
جواد زاوشی،    تهران،   تماس: 09121035790

6/7/98

فروش کابل مخابراتی هلیاکس/ فیدر Acome
شرکت فاتح با در اختیار داشتن کادر مجرب فنی اقدام به فروش کابلهای فیدر 1/2 معمولی و سوپر فلکسیبل و 7/8 از شرکتهای ... دارد : - کابلهای RG -کابهای Fiber Optic کابلهای Wireless LMR برندهای ...
شرکت فاتح سا،    تهران،   تماس: 88781245
قيمت: 0

22/6/98

آلما شبکه ارائه کننده پچ پنل لگراند – نمایندگی لگراند
آلما شبکه ارائه کننده پچ پنل لگراند – نمایندگی لگراند پچ پنل‌های لگراند فرانسه در حال حاضر در چهار ساختار ... مختلف TV و Switch و Telephone Unitو Fiber Unit به صورت همزمان استفاده ...
آلما شبکه،    تهران،   تماس: 66419334
قيمت: بهترین قیمت

25/1/98

اجرا و پیاده سازی پروژه های مبتنی بر فیبر نوری
شرکت اکسین تلکام (خانه فیبر نوری ایران) آماده ی ارائه ی خدمات فیبر نوری در سراسر کشور و خاور میانه مطابق با ... اجرای شبکه های FTTX & FTTH - Fiber Blowing - طراحی و اجرای سیستم ...
اکسین تلکام،    تهران،   تماس: 021-88851270
قيمت: تماس بگیرید

2/3/98

مرکز کتنرل تهیه و توزیع فیبر نوری ایرانیان
Fiber optic cable ********************************************************************** Fiber ... optic cable 12 core single mode outdoor ... = متری= 2.800 =تومان Fiber optic cable 12 core single mode ... outdoor =متری= 4.000 =تومان Fiber optic cable 6 core multi mode ... tighbuffer =متری= 2.400 =تومان Fiber optic cable 8 core multi mode ...
علی فرهانی،    تهران،   تماس: 88929122

21/7/98

اتونیکس سنسور روتری اینکودر omron
:(Rotary Encoders روتری اینکودر( :(E30S series)30mm مدل شفت دار • اینکودر شفت دار قطر mm30 • نصب آسان در فضای کوچک • چرخش ...
پیمان،    تهران،   تماس: 021-33999193-4
قيمت: 021-33999193

2/3/98

جشنواره فروش ویژه کابل فیبرنوری نگزانس سینگل مود و مالتی مود
کابل فیبر نوری به شرح : FIBER OPTIC CABLE 8 CORE SM FIBER OPTIC CABLE ... 8 CORE MM FIBER OPTIC CABLE ... 12 CORE SM FIBER OPTIC CABLE ... 12 CORE MM FIBER OPTIC CABLE ... 24 CORE SM FIBER OPTIC CABLE ... 24 CORE MM در مدل های ... فیبر نوری به شرح زیر می باشد: FIBER OPTIC PATCH CORD SC - SC PATCH CORD MULTI ...
ایران بلدن،    تهران،   تماس: 02188929122
قيمت: 0

2/3/98

فزوش استثنایی کابل فیبر نوری
نوری مالتی مود و سینگل مود fiber adptar singel mode multi mode پچ پنل ... فیبر نوری 12 پورت و 24 پورت fiber patch panel 24 port , 12 port duplex تخصص ... کابل فیبر نوری به شرح : FIBER OPTIC CABLE 4 CORE SM FIBER OPTIC CABLE ... 4 CORE MM FIBER OPTIC CABLE ... 6 CORE SM FIBER OPTIC CABLE ...
مهشید یکتا ،    تهران،   تماس: 021-88929864

2/3/98

کابل فیبر نوری نکسانس فروش کابل فیبر نوری فیبر نوری NEXANS
مانند : کابل فیبر نوری 4 کور fiber optic cable 4 core کابل فیبر ... نوری 6 کور fiber optic cable 6 core کابل فیبر ... نوری 8 کور fiber optic cable 8 core کابل فیبر ... نوری 12 کور fiber optic cable 12 core کابل فیبر ... نوری 24 کور fiber optic cable 24 core تجهیزات ...
علی فرهانی،    تهران،   تماس: 88929863

2/3/98

فروش کابل فیبر نوری نگزنس
کابل فیبر نوری به شرح : FIBER OPTIC CABLE 4 CORE MM FIBER OPTIC CABLE ... 6 CORE SM FIBER OPTIC CABLE ... 6 CORE MM FIBER OPTIC CABLE ... 8 CORE SM FIBER OPTIC CABLE ... 8 CORE MM FIBER OPTIC CABLE ... 12 CORE SM FIBER OPTIC CABLE ... 12 CORE MM FIBER OPTIC CABLE ... 24 CORE SM FIBER OPTIC CABLE ... 24 CORE MM INDOOR , OUTDOOR ...
ایران بلدن ،    تهران،   تماس: 02188929863

2/3/98

فروش کابل شبکه رک شبکه کابل فیبر نوری
کابل فیبر نوری به شرح : FIBER OPTIC CABLE 4 CORE SM FIBER OPTIC CABLE ... 4 CORE MM FIBER OPTIC CABLE ... 6 CORE SM FIBER OPTIC CABLE ... 6 CORE MM FIBER OPTIC CABLE ... 8 CORE SM FIBER OPTIC CABLE ... 8 CORE MM FIBER OPTIC CABLE ... 12 CORE SM FIBER OPTIC CABLE ... 12 CORE MM FIBER OPTIC CABLE ... 24 CORE SM FIBER OPTIC CABLE ...
آبان شبکه،    تهران،   تماس: 88929864

2/3/98

انواع فیبر نوری شامل مالتی مد و سینگل مد 8کور ، 12کور ، 24کور
و DUPLEX انواع پیگ تیل های فیبر FIBER OPTIC CABLE 4 CORE MM FIBER OPTIC CABLE ... 6 CORE SM FIBER OPTIC CABLE ... 6 CORE MM FIBER OPTIC CABLE ... 8 CORE SM FIBER OPTIC CABLE ... 8 CORE MM FIBER OPTIC CABLE ... 12 CORE SM FIBER OPTIC CABLE ... 12 CORE MM FIBER OPTIC CABLE ... 24 CORE SM FIBER OPTIC CABLE ... 24 CORE MM INDOOR , OUTDOOR ...
ایران بلدن،    تهران،   تماس: 02188929122
قيمت: 0

27/6/98

فروش سورس لیزر فایبر ریکاس با دو سال گارانتی ایران
است. شرکت ریکاس Raycus (Wuhan Raycus Fiber Laser Technologies Co., Ltd به عنوان ... عبارتند از: ۱- Low power single mode CW fiber laser ۲- Q-Switched pulsed fiber laser ۳- ... Short pulse fiber laser ۴- ... Medium power single mode CW fiber ... laser ۵- Direct diode laser system ۶- ... High power multi-mode CW fiber laser اطلاعات بیشتر در ...
پرتو لیزر سهند،    اصفهان،   تماس: ۰۹۱۳۳۸۶۲۶۷۳

27/6/98

فروش سورس لیزر فایبر ریکاس با دو سال گارانتی ایران
است. شرکت ریکاس Raycus (Wuhan Raycus Fiber Laser Technologies Co., Ltd به عنوان ... عبارتند از: 1- Low power single mode CW fiber laser 2- Q-Switched pulsed fiber laser 3- ... Short pulse fiber laser 4- Medium ... power single mode CW fiber ... laser 5- Direct diode laser system 6- ... High power multi-mode CW fiber laser اطلاعات بیشتر در وب ...
پرتو لیزر سهند،    اصفهان،   تماس: 09133862673

2/3/98

وارد کننده کابل فیبرنوری – فروش فیبرنوری با ضمانت تست ( ستاره 2 )
فیبرنوری نگزانس قابل ارائه : Fiber optic cable 8 core single mode Fiber ... optic cable 8 core multi mode Fiber ... optic cable 12 core single mode Fiber ... optic cable 12 core multi mode Fiber ... optic cable 24 core single mode Fiber ... optic cable 24 core multi mode لطفا ...
ایران بلدن،    تهران،   تماس: 02188929122
قيمت: 0

2/3/98

فروش کابل فیبر نوری وارد کننده فیبرنوری نگزانس مهشید یکتا
ها و ارگان های دولتی NEXANS FIBER OPTIC CABLE 6 CORE کابل فیبرنوری ... 6 کور NEXANS FIBER OPTIC CABLE 8 CORE کابل فیبرنوری ... 8 کور NEXANS FIBER OPTIC CABLE 12 CORE کابل فیبرنوری ... 12 کور NEXANS FIBER OPTIC CABLE 24 CORE کابل فیبرنوری ...
مهشید یکتا،    تهران،   تماس: 02188929864
قيمت: 0

2/3/98

فروش کابل فیبر نوری نگزنس با قیمتی استثنایی، مهشید یکتا
کشورمان ارسال می‌دارد. NEXANS FIBER OPTIC CABLE 8 CORE کابل فیبرنوری ... 8 کور NEXANS FIBER OPTIC CABLE 12 CORE کابل فیبرنوری ... 12 کور NEXANS FIBER OPTIC CABLE 24 CORE کابل فیبرنوری ... ، کابل فیبر نوری نگزنس، Nexans Fiber Optic Cable  کابل فیبر نوری ...
مهشید یکتا،    تهران،   تماس: 02188958489
قيمت: 00000000

25/1/98

پچ پنل و باکس فیبر نوری اکسین
4port SC باکس دیواری 6پورت 6port SC Fiber Optic Termination Box Fiber Optic OCDF Fiber ... Optic Patch Panel Fiber ... Optic Wall Mount ... Patch Panel Fiber Optic ... Rack Mount Patch Panel Patch Panel ...
اکسین تلکام،    تهران،   تماس: 021-88851270
قيمت: تماس بگیرید

24/7/98

فروش انواع تجهیزات و اتصالات فیبر نوری
FTTH و انواع اسپلیتر فیبر نوری Fiber Optic Splitter انواع کابل فیبر ... انواع دراپ کابل جهت مصارف FTTH Fiber Optic Drop Cable & Fiber Optic Indoor Cable ... & Fiber Optic Outdoor ... Cable OS1 OS2 OM2 OM3 OM4 واردات ...
Novin Negar،    تهران،   تماس: 88851747 - 88851757

10/7/98

شبکه
دانلود پروژه شبکه کلاینت سرور client-server با C#,CSharp,سی شارپ دانلود پروژه شبکه کلاینت سرور client-server با C#,CSharp,سی شارپ دسته ...
سافت زد،    تهران،   تماس: 09367292276

7/7/98

سیستم کنفرانس مولتی مدیا فول دیجیتال محصول کمپانی TAIDEN ( تایدن ) سری HCS-8300
processor • Duplex SC single-mode optical fiber interface to combine two widely separated ... and synchronization • Equipped with optical fiber interface to combine two widely separated ...
رضا عرفانیان،    تهران،   تماس: 09129360750,02186021927,02189773977
قيمت: تماس بگیرید

16/5/98

نمایندگی فروش محصولات KDT
POE و ۲ پورت Uplink و یک پورت Uplink Fiber پلاتینیوم KDT ۱۶۰۴H3 سوئیچ ... POE و ۲ پورت Uplink و یک پورت Uplink Fiber پلاتینیوم KDT ۸۰۳H3-24 سوئیچ ... POE و ۲ پورت Uplink و یک پورت Uplink Fiber پلاتینیوم KDT KDT1604H2 سوئیچ ...
شبکه کاران،    تهران،   تماس: 02188802044
قيمت: تماس با شبکه کاران

2/3/98

فروش انواع کابل فیبرنوری سینگل مود و مالتی مود
نوری مالتی مود و سینگل مود fiber adptar singel mode multi mode پچ پنل ... فیبر نوری 12 پورت و 24 پورت fiber patch panel 24 port , 12 port duplex تخصص ... سایت:www.ibc1.ir www.fiberoptic.blogfa.com آدرس ایمیل:ibc.iran@yahoo.com لطفا ... ، پچ پنل فیبر 12 پورت و 24 پورت FIBER PATCH PANEL 12 PORT , 24 PORT انواع ...
ایران بلدن،    تهران،   تماس: 02188929122
قيمت: 0

25/1/98

انواع تجهیزات فیبر نوری
& Box)، مفصل (Closure)، فایبر لاک (Fiber Lock)، چسب تسا (Tesa Tape)، استریپر ... Alcohol Dispenser Heat crimp Metal Crimp Telent Fiber Lock lint-free cloth Fiber Optic Tool ... ...
اکسین تلکام،    تهران،   تماس: 021-88851270
قيمت: تماس بگیرید

14/11/97

فروش تجهیزات passive
تجهیزات فیبر نوری(اپتیک) fiber optic:ا Nexans, unicom, full, , انواع ... نوری سینگل مد و مولتی مد Optical Fiber SM Single Mode & MM Multi Mode انواع ... Surface Box – Rack- Patch Panel- Patch Cable – Fiber – Cable – Transverse به همراه ...
رایان پویش ماد،    تهران،   تماس: 88312622

24/7/98

منابع تغذیه سوئیچینگ
ترمومتر تماسی پاور آنالایزر ترمومتر لیزری مولتی فانکشن سختی سنج ضخامت سنج رطوبت سنج کالیبراتورها اسیلوسکپ ...
الکترو گستر تهران،    تهران،   تماس: 02133999172 - 02133999173 همراه:09124300925

21/7/98

انکودر خطی: انکودر دوار انکودر افزایشی :انکودر مطلق (Absolute encoderRotary Encoders Absolute Incremental
نوری E۳۲ روتاری انکودر E۶ Fiber Optic Sensor Fiber Optic Sensor Amplifiers ... – Advanced Functionality Amplifiers ... – Easy Usage Fibers - General Applications Fibers - Harsh ... Environments Fibers – Special ... Objects or Installations ...
moghadam،    تهران،   تماس: 02133992998-33993009-33999194
قيمت: 02133999193-33993055-33993009

21/7/98

فروش Yokogawa - ترانسمیترها ، سیستمهای کنترل ، آنالیزرهای گاز ، مایع
(SCADA) IT Machine Controllers (PLC) Optical Fiber Sensing (DTS) Films, Sheets Measurement ... / Universal Counters • Optical / Fiber Optic Test & Measuring Instruments. • ...
moghadam،    تهران،   تماس: 02133993009-33992998-09121066223
قيمت: 02133992998-33999194-33999193

21/7/98

FOTEK نماینده فروش
1. FOTEK Photo Sensor فروش محصولات برقی فوتک FOTEK احتراما به استحضار می رساند فروشگاه پیمان الکتریک با کادری مجرب ... Photo Sensor (5) Standard Type Photo Sensor (6 ) Fiber Type Photo Sensor (7) General Purpose Light ...
moghadam،    تهران،   تماس: 02133999193-33993005-33993009
قيمت: 02133992998-33999194-33999193

3/7/98

کابل نوری اپتیکال (مخصوص صدای دیجیتال) کیفیت عالی جنس اصل سامسونگ
خروجی مربع شکل داره: An optical fiber cable is a cable containing one or more ... optical fibers. The optical fiber elements are typically ... individually coated ...
فروشگاه نیاز جهان،    تهران،   تماس: 03145262692 - 09163135466
قيمت: 18000

1/7/98

فروش ترانسدیوسر ولتاژ ، جریان ، توان اکتیو ، کسینوس فی ، توان راکتیو (تک فاز و سه فاز) IMEایتالیا
Photo Electric Sensors / Proximity Sensors / Fiber Optic Amplifier • Digital Counters / ... Curtains / Safety Guards • Proximity Sensors / Fiber Optic Amplifier • Encoders / stepper ...
ARASH،    تهران،   تماس: 02133992998-33993009-33999194
قيمت: 02133999193-33993055-33993009

2/3/98

فروش ویژه کابل فیبرنوری نکسانس سینگل مود مالتی مود
فیبر نوری نگزنس اورجینال nexans fiber optic patch panel 24 port , 12 port آداپتور ... سایت:www.ibc1.ir www.fiberoptic.blogfa.com آدرس ایمیل:ibc.iran@yahoo.com لطفا ... ، پچ پنل فیبر 12 پورت و 24 پورت FIBER PATCH PANEL 12 PORT , 24 PORT انواع ... سایت:www.ibc1.ir www.fiberoptic.blogfa.com آدرس ایمیل:ibc.iran@yahoo.com لطفا ...
ایران بلدن،    تهران،   تماس: 021-88929864
قيمت: 0

28/2/98

فروش انواع مفصل فیبر نوری در برند ها و سایز های مختلف
Dome (مفصل هوایی ) Dome Mechanical Seal Fiber Optic Splice Closure - در 2نوع کره ... فیبر نوری نوع FOC ساخت کره Fiber Optic Splice Closure FOC ...
نوین الکترونیک صنعت زندیگان،    مركزي،   تماس: 09307944433 – 08633257087
قيمت: لطفا تماس بگیرید

28/2/98

فروش تجهیزات فیبرنوری
مالتی مود فیبر نوری Fiber Optic Cable:SM ,MM,NZ , DS , NZDS , FREE ... : مالتی مود و سینگل مد Fiber Optic Cable:SM ,MM,NZ , DS , NZDS , FREE ...
نوین الکترونیک صنعت زندیگان،    مركزي،   تماس: 09307944433 -09184929297
قيمت: لطفا تماس بگیرید

25/1/98

دستگاه فیوژن اسپلایسر فیبر نوری فوجیکورا و سومیتومو
شرکت اکسین تلکام (خانه فیبر نوری ایران) ارائه کننده ی انواع دستگاه فیوژن اسپلایسر فیبر نوری فوجیکورا و سومیتومو ... Electrodes ELCT2-20A Fujikura Battery Fujikura Fiber Holders دستگاه فیوژن فیبر ... ...
اکسین تلکام،    تهران،   تماس: 021-88851270
قيمت: تماس بگیرید
1(1 تا 50 از بیش از 50 مورد)



GRP/GRE/FRP خط تولید و تامین مواد اولیه فایبرگلاس, ایزوفتالیک,ارتوفتالیک Fiber Glass - fiber Oxin Fiber Optic Adapter & Attenuator	 - fiber Oxin Fiber Optic Pigtail-Patchcord	 - fiber
Oxin Optical Fiber Cable	 - fiber Oxin Fiber Microscope OFM-100	 - fiber فروش پارچه کربن آمریکائیcarbon fiber  - fiber
مبدل IMC-21 Ethernet to Fiber  - fiber فروش کابل فیبر نوری Fiber optic نگزنس Nexans - fiber فروش POE  پی او ای Orginal  ایر فایبر Air Fiber - fiber
فروش ویژه ایر فایبر  Air Fiber - fiber کابل فیبر نوری Fiber optic نگزنس Nexans - fiber کابل فیبر نوری Fiber optic نگزنس Nexans - fiber
فروش  انواع آداپتر تار فیبر نوری (Bare Fiber Adapter ) و تضعیف کننده فیبرنوری ( Attenautor )    - fiber Oxin Fiber Optic Closure OXIN-6510 - fiber برش فایبر لیزر FIBER LASER CNC - fiber

پخش لوله و پروفیل استیل
پارس استیل ایرانیان
تلفن:02166391714